Wyszukaj
RODZAJ INWESTYCJI
Wyczyść
Wybierz
MIASTO
Wyczyść
Wybierz
NAZWA INWESTYCJI
Wyczyść
Wybierz
LICZBA POKOI
Wyczyść
Wybierz

Budujemy dla Ciebie

Z myślą o Twoich potrzebach budujemy mieszkania, apartamenty condohotele w różnych częściach kraju. Posiadamy ugruntowaną pozycję w Polsce Północnej, gdzie do tej pory koncentrowaliśmy głównie swoje działania, realizując projekty deweloperskie m.in. w Gdańsku, Gdyni, Tczewie oraz Juracie. Obecnie prowadzimy ekspansję naszej działalności deweloperskiej na nowych rynkach w Warszawie i we Wrocławiu.

Zostaw wiadomość

Masz pytanie? Napisz do nas, a my szybko wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Administratorem danych osobowych jest Dekpol Deweloper Sp. z o.o., NIP 5922275251. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania żądanego kontaktu oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratorów. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Jeżeli chcesz abyśmy informowali Ciebie o wszelkich promocjach, zniżkach, wyprzedażach oraz akcjach i wydarzeniach organizowanych przez Dekpol Deweloper zaznacz poniższe zgody:

PAMIĘTAJ! Każda wydana zgoda może zostać odwołana w dowolnym momencie w kontakcie z Administratorem lub przez link zamieszczany w naszych newsletterach.