ZAREZERWUJ MIESZKANIE!

A my na Ciebie poczekamy!

Myślisz o „Bezpiecznym kredycie 2%”, który przygotowuje rząd? Nie czekaj, aż program wejdzie w życie i inni będą mogli z niego skorzystać! Zrób to już teraz! Zarezerwuj mieszkanie w Gdańsku, Sztutowie lub w Rokitkach koło Tczewa, a my zatrzymamy je dla Ciebie do uzyskania decyzji kredytowej!

Dla kogo Bezpieczny Kredyt 2%?

 • Na zakup pierwszego domu lub mieszkania

  Program dopłat do kredytu mieszkaniowego na zakup pierwszego domu lub mieszkania

 • Dla osób w wieku do 45 lat

  Dla osób, które nie ukończyły 45 lat i nie mają i nie miały mieszkania, domu ani spółdzielczego prawa do lokalu lub domu.

 • Dla małżonków lub rodzica z dzieckiem

  Kredyt do 500 tys. zł dla każdego lub do 600 tys. zł dla małżonków lub jednego rodzica z dzieckiem

 • Rynek pierwotny i wtórny

  Kredyt na zakup mieszkania lub domu na rynku pierwotnym lub wtórnym

Jeżeli spełniasz wszystkie podstawowe kryteria, aby ubiegać się o Bezpieczny Kredyt 2%, zapoznaj się z projektem ustawy o pomocy państwa w oszczędzaniu na cele mieszkaniowe oraz informacjami o Programie Pierwsze Mieszkanie zamieszczonymi na stronach rządowych. Dekpol Deweloper przygotował dla swoich Klientów możliwość zarezerwowania interesującego mieszkania już teraz – nie czekając na wejście w życie przepisów i uruchomienie możliwości składania wniosków kredytowych. Regulamin Programu dostępny jest poniżej.

SPRAWDŹ REGULAMIN

Podstawowe zasady Kredytu 2%

Budżet państwa przez 10 lat będzie dopłacał różnicę między stałą stopą a oprocentowaniem kredytu zgodnie ze stopą 2%. Stała stopa będzie ustalona w oparciu o średnie oprocentowanie kredytów o stałej stopie w bankach kredytujących (aktualne w dniu udzielenia kredytu i po 5 latach).

Maksymalna wysokość kredytu to 500 tys. zł, a w przypadku małżeństw lub rodziców z co najmniej jednym dzieckiem – 600 tys. zł. Kredyt można otrzymać na lokale zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Nabywca pierwszego mieszkania będzie miał przy tym dowolność, jeśli chodzi o jego standard i położenie, bo przy kupnie nie będzie obowiązywał limit ceny 1 m2

Nasz Doradca Kredytowy
Czeka na Państwa kontakt pod poniższym
adresem e-mail i numerem telefonu:

e-mail: aleksander.glowienka@pro-consult.com.pl
tel: +48 792 038 688

Kontakt

Zostaw wiadomość

Masz pytanie? Napisz do nas, a my szybko wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Administratorem danych osobowych jest Dekpol Deweloper Sp. z o.o., NIP 5922275251. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania żądanego kontaktu oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratorów. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Jeżeli chcesz abyśmy informowali Ciebie o wszelkich promocjach, zniżkach, wyprzedażach oraz akcjach i wydarzeniach organizowanych przez Dekpol Deweloper zaznacz poniższe zgody:

PAMIĘTAJ! Każda wydana zgoda może zostać odwołana w dowolnym momencie w kontakcie z Administratorem lub przez link zamieszczany w naszych newsletterach.