Już wiesz, że...

Zakup mieszkania to ważna decyzja. Przy tym wyborze bardzo pomocna bywa opinia znajomych osób, które w ostatnim czasie kupiły jakąś nieruchomość i mogą podzielić się swoimi doświadczeniami oraz rekomendacjami.

Podziel się swoją radością!

Z myślą o tych z Was, którzy lubią dzielić się opinią, stworzyliśmy specjalny program poleceń. Jest on skierowany do naszych klientów, którzy rekomendują wybór Dekpol jako dewelopera godnego zaufania. Uczestnicy programu tworzą przyjazną osiedlową społeczność, do której warto dołączyć. Korzyści z udziału skierowane są zarówno do polecającego zakup, jak i kupującego nowe mieszkanie.

KUPIŁEŚ MIESZKANIE OD DEKPOL DEWELOPER?
Poleć sąsiada i odbierz nagrodę!


Jak to działa?

Jeżeli kupiłeś mieszkanie od Dekpol Deweloper, możesz zyskać nagrodę o wartości nawet 1500 zł. Jak? Polecając naszą ofertę znajomemu!
Co zrobić, aby wziąć udział w Programie? To bardzo proste!

  • Jesteś klientem Dekpol Deweloper
  • Poleć ofertę znajomemu
  • Zdobądź nowego sąsiada
  • Wspólnie cieszcie się nagrodą!

Obie strony zyskują!

 

Nagrodami w Programie są karty podarunkowe do wykorzystania w sklepach partnerów Organizatorów, o wartości:

  • 1 500 złotych – w przypadku Polecających,
  • 150 złotych – w przypadku Polecanych.

Pełny regulamin promocji dostępny jest poniżej.
Masz pytania? Zachęcamy do kontaktu
z naszym Działem Marketingu!

e-mail: marketing@dekpol.pl

REGULAMIN PROGRAMU

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Masz pytanie? Napisz do nas, a my szybko wrócimy do Ciebie z odpowiedziąAdministratorem danych osobowych jest Dekpol Deweloper Sp. z o.o., NIP 5922275251. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania żądanego kontaktu oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratorów. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Jeżeli chcesz abyśmy informowali Ciebie o wszelkich promocjach, zniżkach, wyprzedażach oraz akcjach i wydarzeniach organizowanych przez Dekpol Deweloper zaznacz poniższe zgody:

PAMIĘTAJ! Każda wydana zgoda może zostać odwołana w dowolnym momencie w kontakcie z Administratorem lub przez link zamieszczany w naszych newsletterach.