Naszą unikalną wartością są ludzie!

Poznaj zespół Dekpol Deweloper!

Już od 30 lat zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji i wciąż dynamicznie się rozwijamy. Aktywnie wzmacniamy naszą działalność deweloperską, a dzięki wykwalifikowanej i zaangażowanej kadrze zdobyliśmy ugruntowaną pozycję na rynku.

Poznaj naszych doradców!

W skład naszej kadry wchodzą kreatywne i ciekawe osobowości, o zróżnicowanych pasjach i poglądach, co czyni nas wyjątkowym, doskonale uzupełniającym się zespołem profesjonalistów gotowych na każde wyzwanie. I chociaż jesteśmy różni, z całą pewnością łączy nas jedno – zamiłowanie do nieruchomości.

Ambicja i ciężka praca pozwalają nam z sukcesem realizować unikatowe inwestycje, zdobywając przy tym prestiżowe nagrody oraz – co najważniejsze – zyskując uznanie kolejnych zadowolonych klientów.

Nasze doświadczenie daje Ci gwarancję w pełni profesjonalnej obsługi, a dobre relacje całego zespołu sprawiają, że spotkania z doradcami Dekpol Deweloper to czas spędzony w przyjaznej atmosferze i bogaty w owocne rozmowy, dzięki którym możemy lepiej Cię poznać i zaproponować najbardziej dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę, która sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom.

 

Beata Kosobudzka

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Pasja związana z rynkiem nieruchomości pojawiła się na chwilę przed rozpoczęciem studiów, kiedy to poszukiwała mieszkania przy wsparciu pośrednika w obrocie nieruchomościami. To był impuls do rozpoczęcia studiów o kierunku gospodarowanie nieruchomościami i pracy w tym obszarze – zarówno na rynku pierwotnym, wtórnym jak oraz rynku najmu.
Rynek deweloperski zainteresował ją najbardziej, z Dekpol Deweloper współpracuje od 2014 roku i odpowiada za sprzedaż oraz marketing. Zawodowo najbardziej lubi pracę z ludźmi i zdecydowanie podpisuje się pod wypowiedzią Henry’ego Forda „Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces”. Dzięki synergii tak wyjątkowych współpracowników nie ma rzeczy niemożliwych.

W wolnym czasie jestem cały czas w biegu – spędzam czas z najbliższymi, eksperymentuję kulinarnie, szyję na maszynie czy też oddaję się lekturze Remigiusza Mroza”.

Aleksandra Klimek

Kierownik Działu Sprzedaży

„Wiem, że prawdziwe życie zaczyna się tam, gdzie kończy się strefa komfortu. Z tego względu zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym stawiam na nieustający rozwój poprzez identyfikowanie i kwestionowanie własnych granic.

Do pracy przychodzę z uśmiechem i staram się dawać od siebie wartość, życzyć wszystkim dobrze.

Kierowanie zespołem sprzedaży w Dekpol Deweloper traktuję jako zaszczyt i przywilej. Dlaczego? Wspaniale jest obserwować jak nasza organizacja wzrasta, gdy każdy z jej członków jest najlepszą wersją samego siebie. Szacunek i współpraca są dla mnie bardzo ważne.”

Anna Gałkowska

Doradca ds. Inwestycji Premium
Premium Property Sales Manager

Z wielką pasją i dbałością zajmuje się każdym elementem swojej pracy. Od ponad 7 lat doradza w zakresie inwestycji premium. Doskonale odnajduje się w sprzedaży nieruchomości. Najważniejsze są dla niej dobre relacje z klientem i profesjonalne, pełne zaangażowania podejście. Zależy jej na tym, aby transakcje sprzedażowe nie tylko były „efektywne”, ale przede wszystkim wyjątkowe i spełniające oczekiwania klientów.

Jeden ze znanych przedsiębiorców i marketingowców amerykańskich S. Godin napisał na swoim blogu: ‘People do not buy goods and services. They buy relations, stories and magic’ (Ludzie nie kupują dóbr i usług. Kupują relacje, historie i magię). Podpisuję się pod tym w 100%.” Prywatnie miłośniczka podróży i górskich wędrówek, a także szeroko pojętej literatury dokumentu osobistego kobiet.

Jednym z jej ulubionych miejsc na Ziemi jest Toscana – Italy. „Włochy to sen, który powraca do końca życia” –
w tych kilku słowach Anny Achmatowej zaklęta jest prawdziwa dusza Włoch. A ten, kto chociaż raz znajdzie się po drugiej stronie Alp, tej włoskiej ma się rozumieć, zmienia się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. I marzy, by tu wracać. Bezustannie.
Włochy nauczyły mnie w pełni smakować życie. Cieszę się chwilą i smakuję ją powoli.”

Justyna Licbarska

Doradca ds. Inwestycji Premium
Premium Property Sales Manager

Nieruchomościami zajmuję się od niemal 10 lat i przez ten czas stały się one integralną częścią mojego życia. W pracy największą satysfakcje daje mi współpraca z ludźmi, słucham ich oczekiwań, analizuję, dziele się z nimi swoją wiedzą i doświadczeniem. Od niespełna 7 lat aktywnie doradzam przy zakupie nieruchomości. W tym czasie zaufało mi wielu klientów, dzięki którym niejednokrotnie udało mi się osiągnąć sukces.

Prywatnie uwielbiam spędzać czas z moją rodziną i przyjaciółmi. Wycieczki rowerowe nad morze, wypady w góry, czy dobry koncert – zawsze jestem na tak.

Klaudia Butrym

Specjalista ds. Sprzedaży

Niezwykle ważne jest dla niej, aby zakup mieszkania był przyjemnym procesem, który przyniesie same pozytywne doświadczenia i pozwoli cieszyć się nowym etapem życia. Profesjonalizm, empatia oraz uśmiech to jej zdaniem klucz do udanej procedury zakupu nieruchomości i współpracy z klientem. Zawsze daje z siebie 110% i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.

Na co dzień siłę i motywację dają mi spotkania z przyjaciółmi oraz ukochana kawa. Podróże są moją pasją, która pozwala mi na regularne odkrywanie nowych emocji, poznawanie ludzi oraz innych kultur.

Patrycja Szabelska

Specjalista ds. Sprzedaży

Potrafi idealnie dostosowywać się do zmieniających się warunków, a napotykane problemy zawsze zmienia w konieczne do przejścia stopnie na drabinie do sukcesu. Jest otwarta na ludzi, bo wierzy, że komunikacja jest kluczem do sukcesu firmy.

Opisując siebie trzema słowami: skuteczna, ambitna i uśmiechnięta.

Karol Jóźwiak

Specjalista ds. Sprzedaży

Pracę w Dziale Sprzedaży traktuje jako wyzwanie, aby do każdego klienta podchodzić niezwykle indywidualnie i służyć, jako rzetelny oraz kompetentny partner biznesowy.
Jego zainteresowania i umiejętności pozwalają mu na skuteczne doradztwo i pomoc klientom w wyborze odpowiedniej nieruchomości. Dodatkowo wrodzony optymizm i umiejętności interpersonalne pozwalają mu na tworzenie trwałych relacji z klientami.
„Jestem pasjonatem podróży i posługuję się kilkoma językami obcymi, dzięki czemu z łatwością przystosowuję się do nowych sytuacji i radzę sobie w trudnych warunkach. Mam bogate doświadczenia z różnych krajów i kultur, co pozwala mi na wizjonerskie podejście do trendów w branży i samodoskonalenie.”

Zostaw wiadomość

Masz pytanie? Napisz do nas, a my szybko wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Administratorem danych osobowych jest Dekpol Deweloper Sp. z o.o., NIP 5922275251. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania żądanego kontaktu oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratorów. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Jeżeli chcesz abyśmy informowali Ciebie o wszelkich promocjach, zniżkach, wyprzedażach oraz akcjach i wydarzeniach organizowanych przez Dekpol Deweloper zaznacz poniższe zgody:

PAMIĘTAJ! Każda wydana zgoda może zostać odwołana w dowolnym momencie w kontakcie z Administratorem lub przez link zamieszczany w naszych newsletterach.