Promocja!
Kupiłeś mieszkanie na osiedlu Nowe Rokitki?

Poleć i odbierz voucher IKEA!

SZCZEGÓŁY PROMOCJI

10 000 zł na co tylko chcesz!

Tylko teraz kupując mieszkanie na osiedlu Nowe Rokitki odbierasz rabat na mieszkanie nawet 10 000 zł!

Oferta ograniczona czasowo! Śpiesz się!

SZCZEGÓŁY PROMOCJI

Poleć mieszkanie i odbierz iRobota Roomba

Poleć znajomemu dowolną inwestycję spod szyldu dewelopera Dekpol.

Dowiedz się więcej

Bądź Giga w swoim domu

W mieszkaniach od Dekpolu internet za 1 zł

Operatorem usługi jest renomowana firma Limes Sp. z o.o. , a właściciele mieszkań mogą wybrać jedną z trzech prędkości przesyłu danych: 80 Mb/s, 240 Mb/s lub 400 Mb/s. Od 13 miesiąca cena za internet wynosić będzie tylko 39 zł, 49 zł lub 59,90 zł za miesiąc, w zależności od wybranej usługi.

Promocja dotyczy Osiedli: Rokitki V i VI, Foresta i Pastelowe.

Natomiast osoby, które zakupiły lokale w Grano Residence, na Osiedlu Zielonym (budynek IV), na Osiedlu Foresta i na Osiedlu Pastelowym mogą skorzystać z promocji firmy LOGITUS.

Regulamin promocji Limes Sp. z o.o.
Regulamin promocji Logitus

Zostaw wiadomość

Masz pytanie? Napisz do nas, a my szybko wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Administratorem danych osobowych jest Dekpol Deweloper Sp. z o.o., NIP 5922275251. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania żądanego kontaktu oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratorów. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Jeżeli chcesz abyśmy informowali Ciebie o wszelkich promocjach, zniżkach, wyprzedażach oraz akcjach i wydarzeniach organizowanych przez Dekpol Deweloper zaznacz poniższe zgody:

PAMIĘTAJ! Każda wydana zgoda może zostać odwołana w dowolnym momencie w kontakcie z Administratorem lub przez link zamieszczany w naszych newsletterach.