Rabat na mieszkanie!

Nowe Rokitki - postaw na swoim i zgarnij rabat na mieszkanie nawet do 10 000 złotych!

Mieszkania na sprzedaż w okolicach Tczewa.
2-pokoje w cenie już od 208 500zł.

Dowiedz się więcej

Poleć i odbierz

Poleć mieszkanie i odbierz iRobota Roomba

Poleć znajomemu dowolną inwestycję spod szyldu dewelopera Dekpol. Do otrzymania jest atrakcyjna nagroda w postaci wielozadaniowego iRobota Roomba 615, który pomoże utrzymać mieszkanie w czystości każdego dnia.

Dowiedz się więcej

Bądź Giga w swoim domu

W mieszkaniach od Dekpolu internet za 1 zł

Operatorem usługi jest renomowana firma Limes Sp. z o.o. , a właściciele mieszkań mogą wybrać jedną z trzech prędkości przesyłu danych: 80 Mb/s, 240 Mb/s lub 400 Mb/s. Od 13 miesiąca cena za internet wynosić będzie tylko 39 zł, 49 zł lub 59,90 zł za miesiąc, w zależności od wybranej usługi.

Promocja dotyczy Osiedli: Rokitki V i VI, Foresta i Pastelowe.

Regulamin promocji

Mieszkania w Milanówku już od 4900 zł za m²!

Zamieszkaj na kamerlanym Osiedlu EcoMilan.

Nowe mieszkania gotowe do odbioru! Już od 4900 zł za m2, z przestronnymi ogrodami w Milanówku. Jedynie 30 minut autem od Warszawy.

Dowiedz się więcej

Zostaw wiadomość

Masz pytanie? Napisz do nas, a my szybko wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie. Informujemy, iż niezaznaczenie pola „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dekpol S.A. oraz jego spółki zależne wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Dekpol S.A.” będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty / marketingu produktów oferowanych przez Dekpol S.A. i/lub spółki zależne).