Wiosenna promocja!

Sprawdź nasze wyjątkowe ceny dla wybranych mieszkań

 

 

zielone

 

 

mmp2

 

 

 

 

foresta

 

 

osiedle pastelowe

 

 

grano

 

 

 

 

PROMOCJA

Kup mieszkanie z miejscem w hali garażowej w cenie!

Tylko teraz kupując mieszkanie na osiedlu Nowe Rokitki do końca kwietnia 2020 roku, w cenie zyskujesz również miejsce w hali garażowej! Oferta ograniczona czasowo! Śpiesz się!
Sprawdź ofertę dużych, rodzinnych mieszkań od 64.06 m2 do 72.46 m2!

SPRAWDŹ!

Poleć i odbierz

Poleć mieszkanie i odbierz iRobota Roomba

Poleć znajomemu dowolną inwestycję spod szyldu dewelopera Dekpol. Do otrzymania jest atrakcyjna nagroda w postaci wielozadaniowego iRobota Roomba 615, który pomoże utrzymać mieszkanie w czystości każdego dnia.

Dowiedz się więcej

Bądź Giga w swoim domu

W mieszkaniach od Dekpolu internet za 1 zł

Operatorem usługi jest renomowana firma Limes Sp. z o.o. , a właściciele mieszkań mogą wybrać jedną z trzech prędkości przesyłu danych: 80 Mb/s, 240 Mb/s lub 400 Mb/s. Od 13 miesiąca cena za internet wynosić będzie tylko 39 zł, 49 zł lub 59,90 zł za miesiąc, w zależności od wybranej usługi.

Promocja dotyczy Osiedli: Rokitki V i VI, Foresta i Pastelowe.

Natomiast osoby, które zakupiły lokale w Grano Residence, na Osiedlu Zielonym (budynek IV), na Osiedlu Foresta i na Osiedlu Pastelowym mogą skorzystać z promocji firmy LOGITUS.

Regulamin promocji Limes Sp. z o.o.
Regulamin promocji Logitus

Zostaw wiadomość

Masz pytanie? Napisz do nas, a my szybko wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Administratorem danych osobowych jest Dekpol Deweloper Sp. z o.o., NIP 5922275251. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania żądanego kontaktu oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratorów. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.