Jak sfinansować zakup mieszkania?
Skorzystaj z oferty jednego z naszych partnerów

Z wielką przyjemnością informujemy, że nawiązaliśmy współpracę ze znaczącymi na polskim rynku partnerami kredytowymi. Wierzymy, że bogate doświadczenie zarówno firmy mFinanse S.A. , firmy Notus Finanse oraz firmy SprawdzonyEkspert.pl – naszych partnerów finansowych, pozwoli Państwu znacznie skrócić drogę do pozyskania finansowania nowej nieruchomości oraz odpowie na wszelkie pytania i niejasności w niełatwym przecież temacie kredytów hipotecznych na wymarzone mieszkanie.

Zastanawiasz się

Co wpływa na Twoją zdolność kredytową?
Jaki wpływ na Twój kredyt hipoteczny mają stopy procentowe?
Jakie oprocentowanie kredytu wybrać: stałe czy zmienne?

Tomasz Dawicki
Ekspert finansowy mFinanse

POROZMAWIAJ


Łukasz Gawliński
Ekspert finansowy mFinanse

POROZMAWIAJ

Bezpieczny Kredyt 2%

z Notus Finance

Nowy, wprowadzony niedawno „Bezpieczny Kredyt 2%”, oferowany w ramach rządowego programu „Pierwsze Mieszkanie”, otworzył nowe możliwości dla wszystkich osób, które planowały zakup mieszkania wspomagając się kredytem, a które do niedawna nie miały zdolności kredytowej oraz realnej pomocy państwa w podjęciu decyzji o takiej inwestycji. Wszyscy nasi partnerzy oferują pomoc w skorzystaniu z kredytu z niskim 2% oprocentowaniem. Ofertę kredytu 2% oraz symulator takiego rozwiązania zamieszczony jest na stronie partnera


SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Propozycja od SprawdzonyEkspert.pl

Sprawdzony Ekspert zapewnia:

  • wyliczenie zdolności kredytowej
  • porównanie kredytów z wielu banków i pomoc w wyborze najlepszej oferty
  • informacje o aktualnych promocjach bankowych i ofertach specjalnych
  • wyjaśnienie zasad otrzymania kredytu w poszczególnych bankach
  • pomoc w wypełnieniu formularzy bankowych i skompletowaniu wymaganych do kredytu dokumentów
  • negocjacje warunków Twojego kredytu
  • wyjaśnianie zawiłości dokumentów bankowych

Usługi ekspertów są bezpłatne dla Klientów.

Os. Pastelowe i Neo JasieńOs. Kociewskie

Zakup apartamentu a podatki

Co zrobić, żeby odliczyć VAT od zakupionego apartamentu?
Jak wygląda ta procedura? Czy zwrot VAT może otrzymać osoba mieszkająca za granicą?

To wszystko i wiele więcej, wyjaśniamy w poradniku dotyczącym zwrotu VAT i opodatkowania najmu lub lokalu inwestycyjnego. Wybór rodzaju lokalu może być podyktowany różnymi kryteriami, jak np. niższe ceny netto lokali użytkowych, mniejsze ryzyko regulacyjne rynku lokali użytkowych względem mieszkalnych, czy możliwość w pełni legalnego stałego zamieszkania wyłącznie w lokalu mieszkalnym. Istotne w tym kontekście są także regulacje podatkowe, różniące się względem lokali mieszkalnych i niemieszkalnych.

Zobacz jaki lokal wybrać i korzystnie rozliczyć podatki za ten zakup.

POBIERZ PORADNIK

Aby zapoznać się z pełną ofertą handlową Dekpol Deweloper wypełnij formularz poniżej, a nasi Doradcy skontaktują się tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Administratorem danych osobowych jest Dekpol Deweloper Sp. z o.o., NIP 5922275251. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania żądanego kontaktu oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratorów. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Jeżeli chcesz abyśmy informowali Ciebie o wszelkich promocjach, zniżkach, wyprzedażach oraz akcjach i wydarzeniach organizowanych przez Dekpol Deweloper zaznacz poniższe zgody:

PAMIĘTAJ! Każda wydana zgoda może zostać odwołana w dowolnym momencie w kontakcie z Administratorem lub przez link zamieszczany w naszych newsletterach.