Osiedle Kociewskie
NOWY ETAP W SPRZEDAŻY
Zamieszkaj w Rokitkach k.Tczewa

O inwestycji

Osiedle Kociewskie III to kontynuacja projektu powstającego w pobliżu Tczewa. Niewielkie Rokitki pozwalają mieszkańcom korzystać z uroków okolicznej przyrody i jednocześnie zapewniają codzienną wygodę ze względu na bliskość miasta. Wyróżnikiem inwestycji jest jej kameralny charakter wynikający z niskiej zabudowy i dużych odległości pomiędzy budynkami, który zagwarantuje wszystkim lokatorom swobodę i poczucie prywatności.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Lokalizacja – w pobliżu Tczewa

Atutem Osiedla Kociewskiego III jest jego lokalizacja. W pobliżu inwestycji znajduje się duży plac zabaw, atrakcyjny kompleks Rokitki Park, a także szkoła podstawowa, przy której wkrótce utworzone zostanie również przedszkole. Inwestycję otaczają piękne tereny zielone.
Dodatkowo w sąsiedztwie kompleksu planowane jest utworzenie rozbudowanego centrum usługowo-handlowego, obejmującego m.in. sklep spożywczy, przychodnię specjalistyczną, aptekę oraz punkty fryzjersko-kosmetyczne. Takie rozwiązanie zapewni mieszkańcom wygodny dostęp do wszystkich produktów i usług pierwszej potrzeby o krok od domu.
Ponadto, położenie w odległości zaledwie 2 km od Tczewa da mieszkańcom wiele możliwości. Dzięki znajdującemu się niedaleko inwestycji przystankowi autobusowemu osoby zamieszkujące kompleks będą mogły szybko dostać się do centrum miasta i korzystać z jego bogatej infrastruktury.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Mieszkania

Lokale powstałe w ramach Osiedla Kociewskiego III zagwarantują mieszkańcom najwyższy komfort i funkcjonalność. Mieszkania zostały zaprojektowane tak, aby dawać maksimum możliwości aranżacyjnych. Właściciele lokali znajdujących się na parterze będą mogli cieszyć się z posiadania prywatnych ogródków, a osoby zamieszkujące wyższe kondygnacje będą miały do dyspozycji przestronne balkony. Dodatkowo w budynkach przewidziano takie udogodnienia jak wózkarnie czy windy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Katalog

Zapoznaj się z katalogiem naszej inwestycji Osiedle Kociewskie III. Pobierz plik w formacie PDF i poznaj szczegóły.

Zobacz katalog

O deweloperze

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE INWESTYCJI?

Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.
Administratorem danych osobowych jest Dekpol Deweloper Sp. z o.o., NIP 5922275251. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania żądanego kontaktu oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratorów. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Jeżeli chcesz abyśmy informowali Ciebie o wszelkich promocjach, zniżkach, wyprzedażach oraz akcjach i wydarzeniach organizowanych przez Dekpol Deweloper zaznacz poniższe zgody:

PAMIĘTAJ! Każda wydana zgoda może zostać odwołana w dowolnym momencie w kontakcie z Administratorem lub przez link zamieszczany w naszych newsletterach.