Dekpol Deweloper Sp. z o.o.

DOŚWIADCZENIE ZNACZY SUKCES

W branży budowlano-deweloperskiej posiadamy ponad 30 lat doświadczenia, cały czas dynamicznie rozwijamy naszą działalność. Specjalizujemy się w budowie osiedli mieszkaniowych, luksusowych apartamentowców, a także hoteli.

SPRAWDŹ OFERTĘ

BUDUJEMY TWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ

Oferujemy atrakcyjne mieszkania i apartamenty z przeznaczeniem na własne potrzeby właścicieli. Budujemy również lokale inwestycyjne, zapewniając naszym klientom możliwość bezpiecznego inwestowania w nieruchomości, przy osiąganiu atrakcyjnej stopy zwrotu.

Działalność deweloperską prowadzimy głównie w Polsce Północnej. Pierwszą gotową inwestycję mieszkaniową oddaliśmy do użytkowania w 2010 r. Zrealizowaliśmy już łącznie ponad 30 projektów, z czego najwięcej w Trójmieście: Kompleks Nowa Motława wraz z Hotelem Number One, Sol Marina wraz z Hotelem Grano Sol Marina, Osiedla Młoda Morena, Młoda Morena Park i Młoda Morena Park II, Osiedle Zielone, Osiedle Foresta, Osiedle Słoneczne, Jaworowe Wzgórze, Osiedle Na Fali oraz kompleks Grano Residence i Hotel Grano Old Town.

W Tczewie zrealizowaliśmy inwestycje: Kamienica nad Wisłą oraz Delta, w pobliskich Rokitkach: pierwsze etapy (I-VI) Osiedla Nowe Rokitki oraz w Śliwinach: Nowe Rokitki Park i Nowe Rokitki Park II.

W nadmorskiej Juracie znajduje się wybudowany przez nas kameralny kompleks luksusowych apartamentów Verano Residence, a w malowniczym Milanówku pod Warszawą powstało nowoczesne osiedle EcoMilan.

Obecnie w Gdańsku realizujemy Osiedle Pastelowe, Neo Jasień a także kilka prestiżowych inwestycji na Wyspie Sobieszewskiej oraz w jej okolicy. Są to inwestycje Lazur Park i Villa Neptun, a także unikalny w skali kraju projekt Sol Marina. W jego ofercie, poza ekskluzywnymi apartamentami, są prywatne miejsca do cumowania jachtu bądź łodzi motorowodnej, a także luksusowa marina. Ambasadorem inwestycji Sol Marina jest najwybitniejszy polski żeglarz sportowy – Mateusz Kusznierewicz. Nowością w naszej ofercie jest również Osiedle Kociewskie, które powstaje w Rokitkach koło Tczewa.

Mimo dotychczasowej koncentracji na rynku pomorskim, aspirujemy do stania się wiodącym deweloperem w skali ogólnopolskiej. Obecnie prowadzimy ekspansję naszej działalności deweloperskiej w Warszawie i we Wrocławiu.

TWORZYMY CAŁOŚĆ

W ramach Grupy Kapitałowej Dekpol prowadzimy również działalność budowlaną oraz produkujemy konstrukcje stalowe oraz łyżki i osprzęt do maszyn budowlanych. W efekcie całość procesu inwestycyjnego realizujemy we własnym zakresie. Dzięki temu możemy zapewnić najwyższą jakość wykonania na każdym etapie budowy. Grupa Kapitałowa Dekpol posiada nowoczesny park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowany zespół pracowników. Wspólnie tworzymy całość.

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE INWESTYCJI?

Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.
Administratorem danych osobowych jest Dekpol Deweloper Sp. z o.o., NIP 5922275251. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania żądanego kontaktu oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratorów. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Jeżeli chcesz abyśmy informowali Ciebie o wszelkich promocjach, zniżkach, wyprzedażach oraz akcjach i wydarzeniach organizowanych przez Dekpol Deweloper zaznacz poniższe zgody:

PAMIĘTAJ! Każda wydana zgoda może zostać odwołana w dowolnym momencie w kontakcie z Administratorem lub przez link zamieszczany w naszych newsletterach.