ZAINWESTUJ NA WYSPIE SPICHRZÓW
GRANARIA - NOWA INWESTYCJA W GDAŃSKU!

O inwestycji

W samym sercu Gdańska, na tętniącej życiem Wyspie Spichrzów, powstają nowe apartamenty, stanowiące powrót do klasycznej konstrukcji przestrzeni miejskiej, opartej o lokalną historię, klimat, tradycję budowlaną oraz przemieszanie funkcji.
Założeniem inwestycji jest zachowanie pozostałości historycznych spichlerzy, przy jednoczesnym wykreowaniu nowej przestrzeni z bogatą ofertą atrakcji skierowanych zarówno do osób przyjezdnych, jak i mieszkańców.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Znajdź apartament

Lokalizacja

Wyspa Spichrzów położona jest w samym centrum Gdańska, w dzielnicy Śródmieście, między Głównym Miastem a Długim Targiem. Obszar ten jest otoczony wodami rzeki Motławy, co nadaje mu wyjątkowy urok i dostęp do jednego z najważniejszych szlaków wodnych regionu.
To strategiczne położenie czyni ją niezwykle atrakcyjnym miejscem zarówno dla mieszkańców miasta, jak i turystów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Znajdź apartament

Apartamenty

Deweloper przeznaczy do sprzedaży 126 lokali. Apartamenty inwestycyjne zlokalizowano na wszystkich piętrach tych 6-cio piętrowych budynków. Metraże zaczynające się od 25 mkw., a kończące na 108 mkw. pozwalają w jednolitej przestrzeni na swobodną aranżację. Te jednopokojowe lokale wyposażone są w łazienkę, loggię lub taras.

Znajdź apartament

O Deweloperze

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE INWESTYCJI?

Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.
Administratorem danych osobowych jest Dekpol Deweloper Sp. z o.o., NIP 5922275251. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania żądanego kontaktu oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratorów. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Jeżeli chcesz abyśmy informowali Ciebie o wszelkich promocjach, zniżkach, wyprzedażach oraz akcjach i wydarzeniach organizowanych przez Dekpol Deweloper zaznacz poniższe zgody:

PAMIĘTAJ! Każda wydana zgoda może zostać odwołana w dowolnym momencie w kontakcie z Administratorem lub przez link zamieszczany w naszych newsletterach.