GOTOWE DO ODBIORU APARTAMENTY NAD MORZEM
BALTIC PORTO
Sprawdź aktualne promocje

O inwestycji

Baltic Porto to projekt znajdujący się w jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc w Gdańsku, na urokliwej Wyspie Sobieszewskiej. To prawdziwy raj dla osób, które pragną w ciszy i spokoju odpocząć od codziennych obowiązków, podziwiając piękne krajobrazy stworzone przez naturę.

Obiekt składa się z 72 apartamentów, zapewniających optymalne metraże – od 28 do 45 m2. Do każdego z lokali przynależy dodatkowa powierzchnia w postaci balkonu lub przestronnego ogródka.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Lokalizacja

Baltic Porto położone jest nad samym morzem, na malowniczej i spokojnej Wyspie Sobieszewskiej.

O atrakcyjności tej lokalizacji świadczy bezpośrednie sąsiedztwo plaży (zaledwie 1,1 km) oraz pięknych lasów, rzeki i morza.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Wybierz apartament

Finansowanie

Z wielką przyjemnością informujemy, że nawiązaliśmy współpracę ze znaczącymi na polskim rynku partnerami kredytowymi.

Wierzymy, że bogate doświadczenie zarówno firmy mFinanse S.A. oraz firmy Notus Finanse – naszych partnerów finansowych, pozwoli Państwu znacznie skrócić drogę do pozyskania finansowania nowej nieruchomości oraz odpowie na wszelkie pytania i niejasności w niełatwym przecież temacie kredytów hipotecznych na wymarzone mieszkanie.

SPRAWDŹ

Jest takie miejsce w Gdańsku...

To miejsce, w którym spokój, cisza i relaks są Twoim
nieodłącznym towarzyszem. Tu mieszkaj lub inwestuj
– w swoją przyszłość, zdrowie, czas spędzony z rodziną
i bliskimi.

Więcej szczegółów w naszym katalogu.

KATALOG

Apartamenty

Inwestycja Baltic Porto to apartamenty jedno, dwu i trzypokojowe o funkcjonalnych powierzchniach – od 28 do 45 m2.

Przestrzeń lokali uzupełniają balkony lub duże ogródki, które sprawiają, że mieszkańcy mają świeże powietrze i bliskość przyrody na wyciągnięcie ręki. Dla zwiększenia komfortu w budynku powstanie recepcja, na terenie obiektu przewidziano również windy, prywatne miejsca parkingowe oraz powstanie dwóch saun, pozostających do dyspozycji właścicieli i gości.

Inwestycja jest ukończona a gotowe do odbioru apartamenty czekają na swoich właścicieli.

Dowiedz się więcej o inwestycji lub poznaj zalety inwestowania w nieruchomości wakacyjne.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Poznaj zalety

O Deweloperze

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE INWESTYCJI?

Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.
Administratorem danych osobowych jest Dekpol Deweloper Sp. z o.o., NIP 5922275251. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania żądanego kontaktu oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratorów. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Jeżeli chcesz abyśmy informowali Ciebie o wszelkich promocjach, zniżkach, wyprzedażach oraz akcjach i wydarzeniach organizowanych przez Dekpol Deweloper zaznacz poniższe zgody:

PAMIĘTAJ! Każda wydana zgoda może zostać odwołana w dowolnym momencie w kontakcie z Administratorem lub przez link zamieszczany w naszych newsletterach.