Wykończenie pod klucz

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży deweloperskiej wiemy, że wybór i zakup mieszkania to jedynie początek drogi do zamieszkania. Wykończenie wnętrz jest największym wyzwaniem, z którym muszą się zmierzyć przyszli mieszkańcy. Nasz program wykończenia mieszkania pod klucz pomoże przyspieszyć proces remontu i uwolnić od niepotrzebnych trosk.

Dział Wykończenia Pod Klucz
ul. Jaglana 6/6
80-749 Gdańsk

e-mail: podklucz@dekpol.pl

Kontakt

Samodzielne wykończenie mieszkania

Wykończenie pod klucz na własną rękę często generuje straty.

  • 12-16 tygodni – tyle średnio trwa samodzielne wykończenie 85 m²
  • 1 na 6 osób przynajmniej raz zmienia ekipę wykończeniową ze względu na jakość usług
  • 137 h przeciętnie spędza właściciel mieszkania na doborze i logistyce materiałów wykończeniowych
  • aż 37% materiałów budowlanych jest marnowanych ze względu na niespójność lub brak projektu podczas wykańczania na własną rękę
  • 32% statystycznie o tyle wyższy od wcześniej założonego jest budżet końcowy
  • 4,3% wykończeń trafia do sądu, a 415 tych pozwów zostaje umorzonych ze względu na brak umów lub błędy w dokumentacji.

Wykończenie mieszkania z Dekpol

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przyszłych mieszkańców stworzyliśmy wyjątkową ofertę wykończenia pod klucz, która pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze. Oferujemy kompleksową usługę, a w celu zapewnienia klientom komfortu wszelkich ustaleń dokonujemy w jednym miejscu. Nasza oferta pozwala na uniknięcie niemiłych niespodzianek i dodatkowych stresów związanych z poszukiwaniem sprawdzonego fachowca. Jedynym “wysiłkiem”, jaki trzeba poczynić, jest wybór koloru oraz rodzaju materiałów wykończeniowych.

Współpracujemy z wyspecjalizowanym zespołem projektantów, mamy własny zespół wykonawców, dzięki czemu wiemy jak zaaranżować estetyczną i funkcjonalną przestrzeń, idealnie dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

Nasza oferta obejmuje trzy standardy
wykończenia wnętrza

PAKIET

STANDARD

PAKIET

PREMIUM

PAKIET

PLUS

Dostępny jest również Pakiet CUSTOM, gdzie dobieramy produkty indywidualnie do
potrzeb klienta.

Dział Wykończenia Pod Klucz

ul. Jaglana 6/6
80-749 Gdańsk

e-mail: podklucz@dekpol.pl

Iwona Landmesser

Karolina Miąskowska

Barbara Borkowska

Karolina Graban

Zostaw wiadomość

Masz pytanie? Napisz do nas, a my szybko wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Administratorem danych osobowych jest Dekpol Deweloper Sp. z o.o., NIP 5922275251. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania żądanego kontaktu oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratorów. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Jeżeli chcesz abyśmy informowali Ciebie o wszelkich promocjach, zniżkach, wyprzedażach oraz akcjach i wydarzeniach organizowanych przez Dekpol Deweloper zaznacz poniższe zgody:

PAMIĘTAJ! Każda wydana zgoda może zostać odwołana w dowolnym momencie w kontakcie z Administratorem lub przez link zamieszczany w naszych newsletterach.