eHOME control – innowacyjne
mieszkanie jutra

Miej mieszkanie pod stałą kontrolą. Dzięki inteligentnemu panelowi sterującemu domowymi urządzeniami, za pomocą kilku dotknięć, włączysz lub wyłączysz oświetlenie w całym mieszkaniu czy ustawisz pożądaną temperaturę. Można tego dokonać zdalnie za pomocą aplikacji eHOME control w smartfonie.

Dlaczego warto skorzystać
z pakietu eHOME control?

  • Oszczędności

    eHOME control inteligentnie zarządza kosztami – sam uczy się, jak działa Twoje ogrzewanie, żeby włączyć lub wyłączyć je w odpowiednim momencie. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić do 20% energii cieplnej.* Możesz na bieżąco monitorować zużycie energii elektrycznej, zgasić zdalnie światło czy odciąć prąd w wybranych gniazdkach, aby zbędne w danej chwili urządzenia nie zużywały energii.

  • Wygoda

    Możesz zamknąć lub otworzyć drzwi wejściowe czy sterować ogrzewaniem i oświetleniem w całym mieszkaniu nie wstając z kanapy. Wystarczy, że będziesz miał pod ręką swój smartfon. Dzięki dotykowemu panelowi oraz przyjaznym aplikacjom eHOME control sterowanie Twoim mieszkaniem będzie łatwiejsze i przyjemniejsze niż kiedykolwiek.

  • Bezpieczeństwo

    Nie pamiętasz czy drzwi od mieszkania zostały zamknięte? Dzięki eHOME control to żaden problem. Aplikacja pozwala zdalnie zamknąć i otworzyć drzwi w dowolnym momencie. Nie obawiaj się, że po wyjściu z mieszkania mogłeś przypadkowo nie zakręcić kranu. Czujnik eHOME control natychmiast wykryje zalanie, zamknie dopływ wody, światła w domu zaczną migać, a na Twoim smartfonie pojawi się powiadomienie.

*Dane szacunkowe dotyczące zużycia energii cieplnej (harmonogram ogrzewania uwzględniający wyłączenie ogrzewania na 7h, 5 razy w tygodniu, w porównaniu z ogrzewaniem włączonym non-stop).

Zostaw wiadomość

Masz pytanie? Napisz do nas, a my szybko wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie. Informujemy, iż niezaznaczenie pola „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dekpol S.A. oraz jego spółki zależne wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Dekpol S.A.” będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty / marketingu produktów oferowanych przez Dekpol S.A. i/lub spółki zależne).