APARTAMENTY INWESTYCYJNE NAD MORZEM
BALTIC LINE
Zainwestuj, zamieszkaj, zarabiaj!

O inwestycji

Baltic Line to inwestycja zlokalizowana nad samym morzem, na malowniczej Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku. To idealne miejsce dla osób szukających spokojnego, nadmorskiego azylu, w którym można odpocząć od tętniącego życiem miasta, a jednocześnie w każdej chwili skorzystać z jego udogodnień.

Kompleks tworzy zespół 3 budynków liczących łącznie 60 apartamentów o powierzchniach od 26 do 38 m2. Dodatkowo każdy lokal posiadać będzie balkon, loggie lub ogródek.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Lokalizacja

Baltic Line znajduje się w jednym z najbardziej atrakcyjnych regionów Trójmiasta, na gdańskiej Wyspie Sobieszewskiej.

Niewątpliwą zaletą jest bliska odległość od plaży (zaledwie 1,2 km), a także naturalne sąsiedztwo lasu, rzeki i morza.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Wybierz apartament

Apartamenty

Inwestycja Baltic Line to apartamenty jedno-, dwu- i trzypokojowe o zróżnicowanych metrażach mierzących od 26 do 38 m2 o wysokim standardzie wykończenia.

Powierzchnia lokali zostanie powiększona o balkony, loggie lub ogródki, umożliwiające relaks w zaciszu własnego apartamentu.

W trosce o komfort właścicieli oraz gości w budynkach zaplanowano windy, a na terenie kompleksu przewidziano prywatne miejsca parkingowe.

Planowane zakończenie inwestycji: I/II kwartał 2023 roku.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

O Deweloperze

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE INWESTYCJI?

Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.
Administratorem danych osobowych jest Dekpol Deweloper Sp. z o.o., NIP 5922275251. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania żądanego kontaktu oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratorów. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Jeżeli chcesz abyśmy informowali Ciebie o wszelkich promocjach, zniżkach, wyprzedażach oraz akcjach i wydarzeniach organizowanych przez Dekpol Deweloper zaznacz poniższe zgody:

PAMIĘTAJ! Każda wydana zgoda może zostać odwołana w dowolnym momencie w kontakcie z Administratorem lub przez link zamieszczany w naszych newsletterach.