GOTOWE DO ODBIORU APARTAMENTY INWESTYCYJNE NAD MORZEM
BALTIC LINE
Ceny promocyjne już od 499 500 zł!

O inwestycji

Baltic Line to inwestycja zlokalizowana nad samym morzem, na malowniczej Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku. To idealne miejsce dla osób szukających spokojnego, nadmorskiego azylu, w którym można odpocząć od tętniącego życiem miasta, a jednocześnie w każdej chwili skorzystać z jego udogodnień.

Kompleks tworzy zespół 3 budynków liczących łącznie 60 apartamentów o powierzchniach od 26 do 38 m2. Dodatkowo każdy lokal posiada balkon, loggie lub ogródek.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

APARTAMENTY TUŻ PRZY MARINIE

Równocześnie z budową Baltic Line, tuż obok, na Martwej Wiśle
powstała nowa marina. Teraz zacumowaną w marinie łódź i własny
apartament Baltic Line dzieli zaledwie kilkadziesiąt metrów.

Lokalizacja

Baltic Line znajduje się w jednym z najbardziej atrakcyjnych regionów Trójmiasta, na gdańskiej Wyspie Sobieszewskiej.

Niewątpliwą zaletą jest bliska odległość od plaży (zaledwie 1,2 km), a także naturalne sąsiedztwo lasu, rzeki i morza.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Wybierz apartament

Finansowanie

Z wielką przyjemnością informujemy, że nawiązaliśmy współpracę ze znaczącymi na polskim rynku partnerami kredytowymi.

Wierzymy, że bogate doświadczenie zarówno firmy mFinanse S.A. oraz firmy Notus Finanse – naszych partnerów finansowych, pozwoli Państwu znacznie skrócić drogę do pozyskania finansowania nowej nieruchomości oraz odpowie na wszelkie pytania i niejasności w niełatwym przecież temacie kredytów hipotecznych na wymarzone mieszkanie.

SPRAWDŹ

Jest takie miejsce w Gdańsku...

To miejsce, w którym spokój, cisza i relaks są Twoim
nieodłącznym towarzyszem. Tu mieszkaj lub inwestuj
– w swoją przyszłość, zdrowie, czas spędzony z rodziną
i bliskimi.

Więcej szczegółów w naszym katalogu.

KATALOG

Apartamenty

Inwestycja Baltic Line to apartamenty jedno-, dwu- i trzypokojowe o zróżnicowanych metrażach mierzących od 26 do 38 m2 o wysokim standardzie wykończenia.

Powierzchnia lokali została powiększona o balkony, loggie lub ogródki, umożliwiające relaks w zaciszu własnego apartamentu.

W trosce o komfort właścicieli oraz gości w budynkach znajdują się windy, a na terenie kompleksu prywatne miejsca parkingowe.

Dowiedz się więcej o inwestycji lub poznaj zalety inwestowania w nieruchomości wakacyjne.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Poznaj zalety

O Deweloperze

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE INWESTYCJI?

Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.
Administratorem danych osobowych jest Dekpol Deweloper Sp. z o.o., NIP 5922275251. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania żądanego kontaktu oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratorów. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Jeżeli chcesz abyśmy informowali Ciebie o wszelkich promocjach, zniżkach, wyprzedażach oraz akcjach i wydarzeniach organizowanych przez Dekpol Deweloper zaznacz poniższe zgody:

PAMIĘTAJ! Każda wydana zgoda może zostać odwołana w dowolnym momencie w kontakcie z Administratorem lub przez link zamieszczany w naszych newsletterach.