Osiedle Pastelowe

Gdy życie prowadzi Cię do nowego mieszkania.

Zaręczyny, ślub lub powiększenie rodziny. Powodów do zakupu mieszkania jest wiele, ale niezależnie od tego, na jakim etapie życiowym jesteście, na Osiedlu Pastelowym znajdziecie przestrzeń dopasowaną do swoich potrzeb.

Mieszkania już od 4950 zł/m2

ZNAJDŹ LOKAL

O inwestycji

Osiedle Pastelowe znajdujące się na Łostowicach, to doskonała propozycja dla osób, które na co dzień poszukują spokoju i możliwości relaksu w otoczeniu natury. W pierwszym etapie powstaną trzy budynki o nowoczesnej architekturze z licznymi przeszkleniami. Atutem osiedla będą duże, ponad 30 metrowe, odległości między budynkami.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ POBIERZ FOLDER

Lokalizacja
– Łostowice

Osiedle Pastelowe jest położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Łostowice. Najbliższa okolica osiedla sprzyja wypoczynkowi i aktywnemu spędzaniu czasu. Znajdująca się w pobliżu rozwinięta komunikacja miejska pozwoli na łatwe dotarcie do centrum miasta i pozostałych dzielnic Gdańska.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Mieszkania

Osiedle Pastelowe to przede wszystkim nowe
i funkcjonalne mieszkania o licznych możliwościach aranżacyjnych. Przestrzenie największych lokali mieszkalnych – o powierzchniach sięgających do 106 m² – będą mogły być rozplanowane nawet do 6 pokoi.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

O DEWELOPERZE

Dekpol Deweloper Sp. z o.o. dynamicznie rozwija się w branży deweloperskiej. Firma posiada ugruntowaną pozycję w północnej Polsce, gdzie realizuje większość projektów. Celem jest również ekspansja w innych regionach kraju. Spółka specjalizuje się w budowie osiedli mieszkaniowych, osiedli domów jednorodzinnych, luksusowych apartamentowców, a także condohoteli.

Dowiedz się więcej

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE INWESTYCJI?

Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie. Informujemy, iż niezaznaczenie pola „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dekpol S.A. oraz jego spółki zależne wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Dekpol S.A.” będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty / marketingu produktów oferowanych przez Dekpol S.A. i/lub spółki zależne).