Osiedle Pastelowe

Gdy życie prowadzi Cię do nowego mieszkania.

Zaręczyny, ślub lub powiększenie rodziny. Powodów do zakupu mieszkania jest wiele, ale niezależnie od tego, na jakim etapie życiowym jesteście, na Osiedlu Pastelowym znajdziecie przestrzeń dopasowaną do swoich potrzeb.

SPRAWDŹ MIESZKANIA W LETNIEJ PROMOCJI!

O inwestycji

Osiedle Pastelowe znajdujące się na Łostowicach, to doskonała propozycja dla osób, które na co dzień poszukują spokoju i możliwości relaksu w otoczeniu natury. W pierwszym etapie powstaną trzy budynki o nowoczesnej architekturze z licznymi przeszkleniami. Atutem osiedla będą duże, ponad 30 metrowe, odległości między budynkami.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ POBIERZ FOLDER

Lokalizacja
– Łostowice

Osiedle Pastelowe jest położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Łostowice. Najbliższa okolica osiedla sprzyja wypoczynkowi i aktywnemu spędzaniu czasu. Znajdująca się w pobliżu rozwinięta komunikacja miejska pozwoli na łatwe dotarcie do centrum miasta i pozostałych dzielnic Gdańska.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Mieszkania

Osiedle Pastelowe to przede wszystkim nowe
i funkcjonalne mieszkania o licznych możliwościach aranżacyjnych. Przestrzenie największych lokali mieszkalnych – o powierzchniach sięgających do 106 m² – będą mogły być rozplanowane nawet do 6 pokoi.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

O DEWELOPERZE

Dekpol Deweloper Sp. z o.o. dynamicznie rozwija się w branży deweloperskiej. Firma posiada ugruntowaną pozycję w północnej Polsce, gdzie realizuje większość projektów. Celem jest również ekspansja w innych regionach kraju. Spółka specjalizuje się w budowie osiedli mieszkaniowych, osiedli domów jednorodzinnych, luksusowych apartamentowców, a także condohoteli.

Dowiedz się więcej

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE INWESTYCJI?

Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.
Administratorem danych osobowych jest Dekpol Deweloper Sp. z o.o., NIP 5922275251. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania żądanego kontaktu oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratorów. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.