Osiedle rodzinne
- mieszkania od 100 m2

O inwestycji

Osiedle Pastelowe znajdujące się na Łostowicach, to doskonała propozycja dla osób, które na co dzień poszukują spokoju i możliwości relaksu w otoczeniu natury. W pierwszym etapie powstają trzy budynki o nowoczesnej architekturze z licznymi przeszkleniami. Atutem osiedla są duże, ponad 30-metrowe odległości między budynkami.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ POBIERZ FOLDER

Lokalizacja -
Gdańsk Łostowice

Osiedle Pastelowe jest położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska – Łostowicach. Najbliższa okolica osiedla sprzyja wypoczynkowi i aktywnemu spędzaniu czasu. Znajdująca się w pobliżu rozwinięta komunikacja miejska pozwala na łatwe dotarcie do centrum miasta i pozostałych dzielnic Gdańska.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Wybierz mieszkanie

Mieszkania

Osiedle Pastelowe to przede wszystkim nowe i funkcjonalne mieszkania o licznych możliwościach aranżacyjnych. Przestrzenie największych lokali mieszkalnych – o powierzchniach sięgających do 106 m² – mogą być rozplanowane nawet do 6 pokoi.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Wybierz mieszkanie

O Deweloperze

Dowiedz się więcej

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE INWESTYCJI?

Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.
Administratorem danych osobowych jest Dekpol Deweloper Sp. z o.o., NIP 5922275251. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania żądanego kontaktu oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratorów. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Jeżeli chcesz abyśmy informowali Ciebie o wszelkich promocjach, zniżkach, wyprzedażach oraz akcjach i wydarzeniach organizowanych przez Dekpol Deweloper zaznacz poniższe zgody:

PAMIĘTAJ! Każda wydana zgoda może zostać odwołana w dowolnym momencie w kontakcie z Administratorem lub przez link zamieszczany w naszych newsletterach.