Osiedle Pastelowe
OSTATNIE MIESZKANIA W II ETAPIE
GOTOWE DO ODBIORU (etap II) i 2025 r. (etap III)

O inwestycji

Osiedle Pastelowe to wyjątkowa inwestycja, która łączy w sobie niezależność, bezpieczeństwo i spokój. To miejsce stworzone dla osób, które pragną aktywnie wypoczywać w zaciszu natury, jednocześnie pozostając w stałym kontakcie z centrum miasta. 

Pierwszy etap inwestycji został oddany w ręce naszych Klientów w 2021 roku. W drugim etapie powstało pięć funkcjonalnych budynków liczących łącznie 350 mieszkań przekazanych do użytkowania w 2024 roku.
Kolejny budynek – 78 mieszkań na północnym skraju osiedla, powstaje już w ramach III etapu budowy. Przewidywany termin oddania ich do użytkowania to 2025 rok. 

Nową inwestycję wyróżnia zastosowanie ekologicznych rozwiązań, a także ponad 30-metrowe odległości między budynkami. Projekt został opracowany przez biuro architektoniczne K&M Design. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Lokalizacja -
Gdańsk Łostowice

Osiedle Pastelowe znajduje się w spokojnej, ale dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska – Łostowicach. Atrakcyjność jej terenów można docenić podczas rodzinnych spacerów, joggingu czy innej aktywności na świeżym powietrzu. Choć osiedle położone jest na uboczu, doskonała komunikacja zapewnia swobodny dostęp do centrum Gdańska i jego pozostałych dzielnic.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Wybierz mieszkanie

Osiedle Pastelowe - katalog

„Oaza spokoju pośród zieleni…”

Pobierz katalog Osiedla Pastelowego i poznaj szczegóły inwestycji. Sprawdź ofertę wykończenia pod klucz i inne atuty, którymi wyróżnia się Osiedle Pastelowe.

POBIERZ KATALOG

Mieszkania

Obecnie w ofercie są mieszkania o szerokim wachlarzu metraży od 34 do 59 m2. Będą one urządzone w sposób bezpieczny, praktyczny i funkcjonalny. Wszystkie lokale zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i swobodzie w aranżowaniu przestrzeni. Zróżnicowane metraże mieszkań spełnią oczekiwania zarówno singli, par, jak i rodzin z dziećmi.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Wybierz mieszkanie

O Deweloperze

Dowiedz się więcej

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE INWESTYCJI?

Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.
Administratorem danych osobowych jest Dekpol Deweloper Sp. z o.o., NIP 5922275251. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania żądanego kontaktu oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratorów. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Jeżeli chcesz abyśmy informowali Ciebie o wszelkich promocjach, zniżkach, wyprzedażach oraz akcjach i wydarzeniach organizowanych przez Dekpol Deweloper zaznacz poniższe zgody:

PAMIĘTAJ! Każda wydana zgoda może zostać odwołana w dowolnym momencie w kontakcie z Administratorem lub przez link zamieszczany w naszych newsletterach.