Osiedle Pastelowe II ETAP
MIESZKANIA W GDAŃSKU DO ODBIORU w 2024 ROKU!

O inwestycji

Osiedle Pastelowe to wyjątkowa inwestycja, która łączy w sobie niezależność, bezpieczeństwo i spokój. To miejsce stworzone dla osób, które pragną aktywnie wypoczywać w zaciszu natury, jednocześnie pozostając w stałym kontakcie z centrum miasta. 

Pierwszy etap inwestycji został oddany w ręce naszych Klientów w 2021 roku. W drugim etapie powstaje pięć funkcjonalnych budynków liczących łącznie 350 mieszkań.
Etap IIa, czyli trzy z zaplanowanych budynków, został już oddany do użytkowania, lokale z etapu IIb będą gotowe w 2024 roku. 

Nową inwestycję wyróżnia zastosowanie ekologicznych rozwiązań, a także ponad 30-metrowe odległości między budynkami. Projekt został opracowany przez biuro architektoniczne K&M Design. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Lokalizacja -
Gdańsk Łostowice

Osiedle Pastelowe znajduje się w spokojnej, ale dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska – Łostowicach. Atrakcyjność jej terenów można docenić podczas rodzinnych spacerów, joggingu czy innej aktywności na świeżym powietrzu. Choć osiedle położone jest na uboczu, doskonała komunikacja zapewnia swobodny dostęp do centrum Gdańska i jego pozostałych dzielnic.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Wybierz mieszkanie

Katalog
Osiedle Pastelowe
Etap II

„Oaza spokoju pośród zieleni…”

Pobierz katalog II etapu Osiedla Pastelowego i poznaj szczegóły inwestycji. Sprawdź ofertę wykończenia pod klucz i inne atuty, którymi wyróżnia się Osiedle Pastelowe.

POBIERZ KATALOG

Mieszkania

Osiedle Pastelowe oferuje mieszkania o szerokim wachlarzu metraży od 36 do 62 m2. Mieszkania będą urządzone w sposób bezpieczny, praktyczny i funkcjonalny. Wszystkie lokale zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i swobodzie w aranżowaniu przestrzeni. Zróżnicowane metraże mieszkań spełnią oczekiwania zarówno singli, par, jak i rodzin z dziećmi.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Wybierz mieszkanie

O Deweloperze

Dowiedz się więcej

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE INWESTYCJI?

Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.
Administratorem danych osobowych jest Dekpol Deweloper Sp. z o.o., NIP 5922275251. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania żądanego kontaktu oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratorów. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Jeżeli chcesz abyśmy informowali Ciebie o wszelkich promocjach, zniżkach, wyprzedażach oraz akcjach i wydarzeniach organizowanych przez Dekpol Deweloper zaznacz poniższe zgody:

PAMIĘTAJ! Każda wydana zgoda może zostać odwołana w dowolnym momencie w kontakcie z Administratorem lub przez link zamieszczany w naszych newsletterach.