O inwestycji

W ramach pierwszego etapu osiedla Pastelowego powstają trzy 4-kondygnacyjne budynki z antresolami, które zostały zaprojektowane w trosce o ich estetykę i funkcjonalność. Liczne przeszklenia pozwalają na lepsze doświetlenie mieszkań, a tym samym ograniczenie ilość zużywanej energii elektrycznej.

Budynki osiedla Pastelowego są wyposażone w cichobieżne windy, które ułatwiają przemieszczanie się między piętrami, zwłaszcza osobom niepełnosprawnym. W każdym z nich znajdują się również komórki lokatorskie oraz pomieszczenia na jednoślady, stanowiące dodatkową powierzchnię do przechowywania.

Znajdź mieszkanie dla siebie

Do dyspozycji mieszkańców zostaną również oddane zadaszone stanowiska postojowe dla rowerów oraz komfortowe miejsca parkingowe w hali garażowej. Z myślą o najmłodszych zaprojektowano plac zabaw z wieloma atrakcjami, który zachęci dzieci do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Na terenie kompleksu znajdzie się również miejsce na osiedlową salę rekreacyjną, dostępną dla wszystkich mieszkańców, która pomoże rozwijać sportowe pasje i utrzymać zdrowy tryb życia.

Mieszkania

Osiedle Pastelowe to przede wszystkim komfortowe mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe o powierzchniach od 36 do 106 m². Funkcjonalność pomieszczeń przekłada się na liczne możliwości aranżacyjne, dzięki czemu każdy mieszkaniec z łatwością urządzi swoje wymarzone mieszkanie.

Dużym atutem mieszkań parterowych są prywatne ogródki. Mieszkańcy pozostałych pięter mają zaś do dyspozycji przestronne balkony. Ciekawym rozwiązaniem architektonicznym są również antresole znajdujące się na czwartej kondygnacji.

Wyszukaj mieszkanie

Mieszkańcy osiedla Pastelowego mają również możliwość skorzystania z usług wykończenia pod klucz, które obejmują:

  • koordynację wszelkich działań związanych z wykończeniem mieszkania,
  • starannie przeprowadzone prace wykończeniowe,
  • 12-miesięczną gwarancję,
  • kompleksowe sprzątanie przed odbiorem mieszkania,
  • współpracę z doświadczonymi projektantami.
Wykończenie pod klucz Znajdź mieszkanie

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE INWESTYCJI?

Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.
Administratorem danych osobowych jest Dekpol Deweloper Sp. z o.o., NIP 5922275251. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania żądanego kontaktu oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratorów. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Jeżeli chcesz abyśmy informowali Ciebie o wszelkich promocjach, zniżkach, wyprzedażach oraz akcjach i wydarzeniach organizowanych przez Dekpol Deweloper zaznacz poniższe zgody:

PAMIĘTAJ! Każda wydana zgoda może zostać odwołana w dowolnym momencie w kontakcie z Administratorem lub przez link zamieszczany w naszych newsletterach.