O inwestycji

Kolejny już etap  Osiedla Pastelowego to tym razem 5 budynków, z których jeden (budynek nr 9) jest obecnie w ofercie sprzedaży. 78 zupełnie nowych mieszkań, czeka na Państwa decyzję zakupową. Będą one gotowe do odbioru już w przyszłym roku. Ostatnie mieszkania poprzedniego etapu, gotowe do odbioru, czekają na swoich nowych właścicieli w każdej chwili. Wszystkie budynki zostały zaprojektowane z wykorzystaniem ekologicznych rozwiązań redukujących koszty eksploatacji mieszkań. Na dachach zamontowane zostały instalacje odnawialnych źródeł energii – panele fotowoltaiczne, które znacznie obniżą zużycie energii w częściach wspólnych. W każdym budynku wykorzystane zostało również  oszczędne oświetlenie LED.

Znajdź mieszkanie dla siebie

Atuty
Osiedla Pastelowego

W trosce o bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców osiedle będzie wyposażone w zewnętrzny monitoring i wideodomofony, a w lokalach mieszkalnych zamontowane zostaną drzwi antywłamaniowe. Wewnątrz budynków zaplanowano też nowoczesne lampy antybakteryjne oraz specjalne urządzenia do dezynfekcji powietrza.

Mieszkania

Osiedle Pastelowe oferuje mieszkania o szerokim wachlarzu metraży od 34 do 72 m2. Dzięki temu inwestycja wpisuje się w potrzeby wszystkich osób szukających własnego „M” w zależności od etapu życia, w którym się znajdują. Każdy lokal zaprojektowany jest w sposób praktyczny i funkcjonalny, a starannie przemyślany rozkład pozwala na jego aranżację według własnego uznania. Dodatkową przestrzeń tworzą przydomowe ogródki dla mieszkań parterowych, a także balkony znajdujące się na wyższych kondygnacjach.

Wyszukaj mieszkanie

Mieszkańcy Osiedla Pastelowego mają również możliwość skorzystania z usług wykończenia pod klucz, które obejmują:

  • precyzyjnie przeprowadzone prace wykończeniowe,
  • koordynację wszelkich działań związanych z wykończeniem mieszkania,
  • 12-miesięczną gwarancję,
  • kompleksowe sprzątanie przed odbiorem mieszkania,
  • współpracę z doświadczonymi projektantami.
Wykończenie pod klucz Znajdź mieszkanie

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE INWESTYCJI?

Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.
Administratorem danych osobowych jest Dekpol Deweloper Sp. z o.o., NIP 5922275251. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania żądanego kontaktu oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratorów. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Jeżeli chcesz abyśmy informowali Ciebie o wszelkich promocjach, zniżkach, wyprzedażach oraz akcjach i wydarzeniach organizowanych przez Dekpol Deweloper zaznacz poniższe zgody:

PAMIĘTAJ! Każda wydana zgoda może zostać odwołana w dowolnym momencie w kontakcie z Administratorem lub przez link zamieszczany w naszych newsletterach.