O inwestycji

Nowy etap rozbudowy Osiedla Pastelowego to zespół pięciu budynków. Mieszkania w trzech budynkach są już gotowe do odbioru i czekają na swoich nowych właścicieli. W 2024 roku zostaną oddane pozostałe dwa budynki, w których mieszkania znajdują się już w naszej ofercie. Wszystkie budynki zostały zaprojektowane z wykorzystaniem ekologicznych rozwiązań redukujących koszty eksploatacji mieszkań. Na dachach zamontowane zostały instalacje odnawialnych źródeł energii – panele fotowoltaiczne, które znacznie obniżą zużycie energii w częściach wspólnych. W każdym budynku wykorzystane zostało również  oszczędne oświetlenie LED.

Znajdź mieszkanie dla siebie

Atuty
Osiedla Pastelowego

INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA

OŚWIETLENIE ENERGOOSZCZĘDNE TYPU LED

INSTALACJA ŚWIATŁOWODOWA

URZĄDZENIA DO DEZYNFEKCJI POWIETRZA

LAMPY ANTYBAKTERYJNE

ZEWNĘTRZNY MONITORING

KOMPAKTOWE MIESZKANIA LICZĄCE OD 34 DO 62 MKM

FUNKCJONALNE UKŁADY MIESZKAŃ

KOMÓRKI LOKATORSKIE

DOMKI DLA OWADÓW

W trosce o bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców osiedle będzie wyposażone w zewnętrzny monitoring i wideodomofony, a w lokalach mieszkalnych zamontowane zostaną drzwi antywłamaniowe. Wewnątrz budynków zaplanowano też nowoczesne lampy antybakteryjne oraz specjalne urządzenia do dezynfekcji powietrza.

Mieszkania

Osiedle Pastelowe oferuje mieszkania o szerokim wachlarzu metraży od 36 do 62 m2. Dzięki temu inwestycja wpisuje się w potrzeby wszystkich osób szukających własnego „M” w zależności od etapu życia, na jakim się znajdują. Każdy lokal zaprojektowany jest w sposób praktyczny i funkcjonalny, a starannie przemyślany rozkład pozwala na jego aranżację według własnego uznania. Dodatkową przestrzeń tworzą przydomowe ogródki dla mieszkań parterowych, a także balkony znajdujące się na wyższych kondygnacjach.

Wyszukaj mieszkanie

Mieszkańcy Osiedla Pastelowego mają również możliwość skorzystania z usług wykończenia pod klucz, które obejmują:

  • precyzyjnie przeprowadzone prace wykończeniowe,
  • koordynację wszelkich działań związanych z wykończeniem mieszkania,
  • 12-miesięczną gwarancję,
  • kompleksowe sprzątanie przed odbiorem mieszkania,
  • współpracę z doświadczonymi projektantami.
Wykończenie pod klucz Znajdź mieszkanie

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE INWESTYCJI?

Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.
Administratorem danych osobowych jest Dekpol Deweloper Sp. z o.o., NIP 5922275251. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania żądanego kontaktu oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratorów. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Jeżeli chcesz abyśmy informowali Ciebie o wszelkich promocjach, zniżkach, wyprzedażach oraz akcjach i wydarzeniach organizowanych przez Dekpol Deweloper zaznacz poniższe zgody:

PAMIĘTAJ! Każda wydana zgoda może zostać odwołana w dowolnym momencie w kontakcie z Administratorem lub przez link zamieszczany w naszych newsletterach.