Dekpol Deweloper
Sp. z o.o.

DOŚWIADCZENIE ZNACZY SUKCES

W branży budowlano-deweloperskiej mamy już 25 lat doświadczenia i cały czas bardzo dynamicznie się rozwijamy. Posiadamy nowoczesny park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą.

TWORZYMY CAŁOŚĆ

Poza działalnością deweloperską specjalizujemy się także w usługach generalnego wykonawstwa i produkcji osprzętu do maszyn budowlanych – w szczególności łyżek koparkowych. W efekcie całość procesu inwestycyjnego realizujemy we własnym zakresie. Dzięki temu możemy dbać o najwyższą jakość wykonania, na każdym etapie budowy. Gwarantuje to wysoki, ponadprzeciętny standard naszych inwestycji, przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

 

ZBUDUJEMY TWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ

W swojej ofercie posiadamy komfortowe mieszkania i apartamenty, a także funkcjonalne lokale o charakterze usługowym i luksusowe pokoje hotelowe sprzedawane w systemie condo. Bogata i zróżnicowana oferta pozwala zapewnić naszym klientom możliwość bezpiecznego inwestowania w nieruchomości, przy osiąganiu atrakcyjnej stopy zwrotu z inwestycji.

Działalność deweloperską koncentrujemy głównie w Polsce Północnej, gdzie rokrocznie umacniamy swoją pozycję głównie dzięki rosnącemu zaufaniu naszych klientów. Z każdym kolejnym rokiem niemal podwajamy liczbę sprzedawanych lokali bijąc regularnie nowe rekordy. W aktualnej ofercie sprzedaży znajduje się ponad 300 mieszkań.

W Gdańsku zrealizowaliśmy do tej pory następujące inwestycje: Kompleks Nowa Motława wraz z hotelem Number One, Osiedle Młoda Morena, Młoda Morena Park i Park II, Osiedle Zielone, Osiedle Słoneczne oraz Jaworowe Wzgórze.

W Gdyni wybudowaliśmy Osiedle Na Fali.

Posiadamy również inwestycje w Tczewie (Kamienica nad Wisłą) oraz w pobliskich Rokitkach (Osiedle Nowe Rokitki) i Śliwinach (Nowe Rokitki Park i Park II).

W nadmorskiej Juracie znajduje się nasza inwestycja Verano Residence.

W Milanówku pod Warszawą powstała zaś inwestycja EcoMilan.

Obecnie realizujemy Osiedle Pastelowe, Osiedle Foresta, Osiedle Zielone etap III bud. 4, Grano Residence i Hotel Grano oraz inwestycję Sol Marina. 

W najbliższym czasie planujemy również inwestycje na Wyspie Sobieszewskiej.

SPRAWDŹ OFERTĘ

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE INWESTYCJI?

Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie. Informujemy, iż niezaznaczenie pola „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dekpol S.A. oraz jego spółki zależne wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Dekpol S.A.” będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty / marketingu produktów oferowanych przez Dekpol S.A. i/lub spółki zależne).