OFERTA lokali skierowana jest do:

 • WYGODNYCH
  Rozumiemy potrzebę zakupu mieszkania lub apartamentu i rozpoczęcie korzystania z niego jak najszybciej bez konieczności koordynacji mnóstwa czynności, z którymi często stykamy się po raz pierwszy w życiu. Wszystko zrobiliśmy już za Ciebie!
 • ZABIEGANYCH
  To wcale nie takie łatwe zakupić lokal w stanie deweloperskim, samemu je wykończyć i umeblować. Zajmuje to nasz cenny czas, którego ciągle brakuje. Wiemy o tym i dopilnowaliśmy wszystkiego za Ciebie!
 • OSZCZĘDNYCH
  Panuje powszechny pogląd, że najtaniej wykończymy lokal jak nad wszystkim będziemy czuwać sami. Czy wliczone jest w to ryzyko braku terminowości fachowców i ryzyko ograniczonej wiedzy technicznej? Czy dla Ciebie czas to nie pieniądz? My wzięliśmy to ryzyko na siebie!


Dwa warianty wykończenia!
W większości naszych inwestycji przygotowaliśmy dla Klientów gotowe do użytkowania mieszkania i apartamenty, wykończone pod klucz, w dwóch wariantach
Przesuń suwak i zobacz przestrzenie przed i po aranżacji


WARIANT I

DLA WYGODNYCH

Kompletnie zaaranżowany i umeblowany lokal. Kuchnia i łazienka wyposażone w potrzebny sprzęt AGD o wysokim standardzie. Wyposażenie pomieszczeń najbardziej optymalne z wielu testowanych wariantów. Wystarczy wejść i… się rozgościć! Lokal w pełni gotowy, do korzystania od zaraz!


WARIANT II

DLA DEKORATORÓW

Ten rodzaj proponowanego przez nas wykończenia lokalu jest przeznaczony dla tych z Państwa, którzy dysponują czasem i własną wyobraźnią. Wszystkie prace wykończeniowe, które wiążą się z hałasem i kurzem wykonaliśmy za Państwa. Czysty i wyposażony w najpotrzebniejsze elementy wykończenia lokal czeka na nowe meble i dodatki. Wyposażona łazienka – najtrudniejsze do aranżacji pomieszczenie już gotowe!

WYBIERZ WYKOŃCZONE MIESZKANIE LUB APARTAMENT

 

Poniżej prezentujemy przykłady wykończonych i dostępnych od zaraz mieszkań i apartamentów.  Wszystkie oznaczone są w wyszukiwarce zwrotem „WYKOŃCZONY”

 • Znajdź interesującą Cię inwestycję
 • Wyszukaj dostępne mieszkania
 • Sprawdź, które są gotowe do odbioru natychmiast
 • Umów się z naszym Doradcą na rozmowę o szczegółach

Wypełnienie formularza poniżej
znacznie przyspieszy kontakt
z naszym Doradcą.
Zachęcamy do pozostawienia kontaktu.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Przykładowe lokale do wyboru:

 

 

 

Formularz kontaktowy
Administratorem danych osobowych jest Dekpol Deweloper Sp. z o.o., NIP 5922275251. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania żądanego kontaktu oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratorów. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Jeżeli chcesz abyśmy informowali Ciebie o wszelkich promocjach, zniżkach, wyprzedażach oraz akcjach i wydarzeniach organizowanych przez Dekpol Deweloper zaznacz poniższe zgody:

PAMIĘTAJ! Każda wydana zgoda może zostać odwołana w dowolnym momencie w kontakcie z Administratorem lub przez link zamieszczany w naszych newsletterach.