Nowy cykl miniporadników dotyczących szerokiej tematyki nieruchomości, zakupów do użytku prywatnego, realizacji celów inwestycyjnych oraz długoterminowego zarabiania na nieruchomościach.

Odcinek 7 - Sztutowo - warto tu zainwestować?

Mateusz Kusznierewicz w rozmowie z Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu Dekpol Deweloper – Beatą Kosobudzką, przybliża wszystkie aspekty inwestycyjne kompleksu apartamentów TRIMARE w Sztutowie na Mierzei Wiślanej.

Odcinek 6 - Twój drugi dom nad morzem? TRIMARE na Mierzei Wiślanej!

Wspólnie z Mateuszem Kusznierewiczem zapraszamy do Sztutowa, gdzie niedawno oddaliśmy naszym Klientom pierwsze apartamenty w inwestycji Trimare. Wisła Królewiecka, Zalew Wiślany i Zatoka Gdańska – trzy wody, które zainspirowały powstanie nazwy TRIMARE.

Odcinek 5 - Własne mieszkanie sfinansowane z programu "Bezpieczny kredyt 2%"

Nasze mieszkania spełniają warunki Programu Pierwsze mieszkanie i kwalifikują się do sfinansowania zakupu Bezpiecznym Kredytem 2%. Posłuchaj rozmowy z doradcą finansowym.

Odcinek 4 - Grano Marina Hotel - jedyne takie miejsce...

Żeglujesz? Wpłyń do Sol Mariny przy Wyspie Sobieszewskiej, zacumuj swoją łódź, odwiedź Grano Marina Hotel. Skorzystaj z wszystkich udogodnień tej inwestycji, odpocznij…

Odcinek 3 - Jesteśmy wiarygodni!

Wiarygodność dewelopera oraz operatora condohotelu, w którym inwestorzy i klienci Dekpol Deweloper zamierzają ulokować swoje oszczędności, to główny argument decydujący o wyborze inwestycji. O naszej wiarygodności nie mówimy sami. Mówią o niej nasi Klienci…

Odcinek 2 - A może inwestycyjnie?

Rozmowa naszych Doradców ds. Sprzedaży o inwestowaniu w nieruchomości na obszarach pozamiejskich. Poznaj opinię naszych specjalistów zajmujących się sprzedażą mieszkań na Osiedlu Kociewskim w Rokitkach k.Tczewa na temat zakupu nieruchomości na obrzeżach miasta. Czy jest to opłacalne?

Odcinek 1 - Wprowadzenie

Beata Kosobudzka – Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, wspólnie z Aleksandrą Klimek – Kierownikiem Sprzedaży zapraszają Państwa do śledzenia naszej strony internetowej oraz kanału Youtube, gdzie cyklicznie będziemy zamieszczać krótkie formy wideo o tematyce związanej z zakupem i inwestowaniem w nieruchomości z Dekpol Deweloper.

Zostaw wiadomość

Masz pytanie? Napisz do nas, a my szybko wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Administratorem danych osobowych jest Dekpol Deweloper Sp. z o.o., NIP 5922275251. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania żądanego kontaktu oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratorów. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Jeżeli chcesz abyśmy informowali Ciebie o wszelkich promocjach, zniżkach, wyprzedażach oraz akcjach i wydarzeniach organizowanych przez Dekpol Deweloper zaznacz poniższe zgody:

PAMIĘTAJ! Każda wydana zgoda może zostać odwołana w dowolnym momencie w kontakcie z Administratorem lub przez link zamieszczany w naszych newsletterach.