O inwestycji

Osiedle Kociewskie II to nowoczesny kompleks 3 budynków o kameralnym charakterze związanym z niską, sięgającą 3 piętra zabudową oraz dużymi odległościami między poszczególnymi obiektami. Takie rozwiązanie zapewnia mieszkańcom odpowiednią przestrzeń i poczucie prywatności. W trosce o codzienny komfort mieszkańców budynki wyposażone zostały w windy. Projekt obejmował także powstanie wózkarni.

Na terenie osiedla znajdują się naziemne miejsca parkingowe dla mieszkańców.

Atuty
Osiedla Kociewskiego

OŚWIETLENIE ENERGOOSZCZĘDNE TYPU LED

INSTALACJA ŚWIATŁOWODOWA

NATURALNE WALORY OKOLICY

FUNKCJONALNE UKŁADY MIESZKAŃ

INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA

PARKINGI NAZIEMNE DLA MIESZKAŃCÓW ORAZ ICH GOŚCI

BUDYNKI WYPOSAŻONE W WINDY ORAZ WÓZKARNIE

PRZYSTANEK AUTOBUSOWY W POBLIŻU OSIEDLA

KOMÓRKI LOKATORSKIE

DOMKI DLA OWADÓW

Invest Talks

Inwestycyjny zakup mieszkań poza miastem

Klaudia Butrym – Specjalista ds. Sprzedaży i Sandra Paziewska – Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży Dekpol Deweloper w krótkiej rozmowie opowiadają o nowym aspekcie zakupu mieszkań w Osiedlu Kociewskim w miejscowości Rokitki niedaleko Tczewa. W czasie, kiedy wysoka inflacja i utrudniona dostępność kredytów mieszkaniowych powoduje znaczny wzrost zainteresowania rynkiem najmu nieruchomości, otwiera się nowa szansa dla inwestorów na nietuzinkowy zwrot z inwestycji.

Mieszkania

Osiedle Kociewskie II składa się z 3 budynków, w ramach których powstało łącznie 129 lokali. W ofercie dostępne są kompaktowe mieszkania liczące od 34 do prawie 50 mkw. Dzięki dobrze zaprojektowanemu rozkładowi wnętrz utworzone zostały mieszkania dwu i trzypokojowe. Do lokali położonych na parterze przynależą prywatne ogródki, które pozwolą zaaranżować wyjątkową przestrzeń do odpoczynku i relaksu każdego dnia. Na wyższych kondygnacjach znajdują się przestronne balkony.

Inwestycja jest gotowa do odbioru.

Wybierz mieszkanie

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE INWESTYCJI?

Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.
Administratorem danych osobowych jest Dekpol Deweloper Sp. z o.o., NIP 5922275251. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania żądanego kontaktu oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratorów. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Jeżeli chcesz abyśmy informowali Ciebie o wszelkich promocjach, zniżkach, wyprzedażach oraz akcjach i wydarzeniach organizowanych przez Dekpol Deweloper zaznacz poniższe zgody:

PAMIĘTAJ! Każda wydana zgoda może zostać odwołana w dowolnym momencie w kontakcie z Administratorem lub przez link zamieszczany w naszych newsletterach.