ZAMIESZKAJ lub ZAINWESTUJ
TRIMARE - GOTOWE DO ODBIORU!

O inwestycji

Trimare to inwestycja zlokalizowana w jednej z najpiękniejszych miejscowości na Mierzei Wiślanej – Sztutowie. Miejsce idealnie wpisuje się w niepowtarzalny nadmorski klimat, a bezpośrednie sąsiedztwo z naturą gwarantuje spokój i daje możliwość udanego wypoczynku.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Znajdź apartament

Lokalizacja

Trimare znajduje się w malowniczej miejscowości Sztutowo, położonej bezpośrednio nad polskim morzem. Jej największym atutem jest bliskość szerokich, piaszczystych plaż oraz pięknych sosnowych lasów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Znajdź apartament

Kameralność i komfort

To cechy wyróżniające Trimare wśród innych nadmorskich inwestycji, często zlokalizowanych w samych centrach wrzawy kurortowych miast. Zalety apartamentów Trimare w szczegółach prezentuje katalog, z którym zapoznanie się powinno być pierwszym krokiem poznania tego niezwykłego miejsca.

Dowiedz się więcej o inwestycji i pobierz katalog w formacie pdf lub poznaj zalety inwestowania w nieruchomości wakacyjne.

POBIERZ KATALOG Poznaj zalety

Apartamenty

Inwestycja Trimare to apartamenty jedno i dwupokojowe o zróżnicowanych powierzchniach – od 28 do 49 mkw.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Znajdź apartament

Finansowanie

Z wielką przyjemnością informujemy, że nawiązaliśmy współpracę ze znaczącymi na polskim rynku partnerami kredytowymi.

Wierzymy, że bogate doświadczenie zarówno firmy mFinanse S.A. oraz firmy Notus Finanse – naszych partnerów finansowych, pozwoli Państwu znacznie skrócić drogę do pozyskania finansowania nowej nieruchomości oraz odpowie na wszelkie pytania i niejasności w niełatwym przecież temacie kredytów hipotecznych na wymarzone mieszkanie.

SPRAWDŹ

O Deweloperze

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE INWESTYCJI?

Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.
Administratorem danych osobowych jest Dekpol Deweloper Sp. z o.o., NIP 5922275251. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania żądanego kontaktu oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratorów. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Jeżeli chcesz abyśmy informowali Ciebie o wszelkich promocjach, zniżkach, wyprzedażach oraz akcjach i wydarzeniach organizowanych przez Dekpol Deweloper zaznacz poniższe zgody:

PAMIĘTAJ! Każda wydana zgoda może zostać odwołana w dowolnym momencie w kontakcie z Administratorem lub przez link zamieszczany w naszych newsletterach.