APARTAMENTY NAD MORZEM
PINO RESORT
Nowa inwestycja Dekpol Deweloper w Gdańsku!

O inwestycji

Witaj na Wyspie Sobieszewskiej, niezwykłym miejscu, gdzie natura rozkwita w pełnej okazałości. Ta malownicza wyspa, położona na ujściu Wisły do Bałtyku, oczaruje Cię swoją dzikością, niepowtarzalnym krajobrazem i bogactwem przyrodniczym. To tutaj powstaje Nasza kameralna inwestycja – Pino Resort. Kompleks ten znajduje się w sąsiedztwie nadmorskiego lasu, zaledwie 1 km od wyjątkowej nadbałtyckiej plaży. To idealne miejsce, aby cieszyć się spokojem natury, urokami morza, a także całego Trójmiasta.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Lokalizacja

Pino Resort powstanie w jednym z najmodniejszych dziś rejonów Gdańska – na Wyspie Sobieszewskiej pomiędzy ul. Turystyczną a ul. 100-lecia ZHP.

Bezpośrednie sąsiedztwo inwestycji to nadmorski las sosnowy oraz tereny łąkowe rozciągające się nad kanałem Młynówka.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Wybierz apartament

Apartamenty

Wyjątkowe apartamenty dla Twojego komfortu

W pierwszym etapie inwestycji powstanie 61 luksusowych apartamentów, ulokowanych w niskich, kameralnych budynkach. Jedno i dwupokojowe lokale liczyć będą od 35 m2 – 69 m2, a część z nich zostanie wzbogacona o antresolę, która uatrakcyjni przestrzeń. Każdy apartament posiadać będzie balkon lub ogródek, zapewniając idealne miejsce do relaksu.

Na terenie Pino Resort znajdą się zarówno miejsca parkingowe jak i stojaki na rowery, aby zapewnić najwyższy komfort naszym mieszkańcom.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

O Deweloperze

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE INWESTYCJI?

Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.
Administratorem danych osobowych jest Dekpol Deweloper Sp. z o.o., NIP 5922275251. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania żądanego kontaktu oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratorów. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Jeżeli chcesz abyśmy informowali Ciebie o wszelkich promocjach, zniżkach, wyprzedażach oraz akcjach i wydarzeniach organizowanych przez Dekpol Deweloper zaznacz poniższe zgody:

PAMIĘTAJ! Każda wydana zgoda może zostać odwołana w dowolnym momencie w kontakcie z Administratorem lub przez link zamieszczany w naszych newsletterach.