Ostatni apartament!
Wykończony pod klucz! Zainwestuj i korzystaj!

O inwestycji

Villa Neptun to drugi z najnowszych projektów zrealizowanych na gdańskiej Wyspie Sobieszewskiej. Kameralną inwestycję tworzą dwa trzykondygnacyjne budynki zkalizowane przy ul. Nadwiślańskiej. To tylko minuta od Przystani Tramwaju Wodnego nad brzegiem Martwej Wisły.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Wybierz apartament

APARTAMENTY TUŻ PRZY MARINIE

Równocześnie z budową Villa Neptun, na Martwej Wiśle w Gdańsku
powstała nowa marina. Teraz zacumowaną w marinie łódź i własny apartament
Villa Neptun dzieli zaledwie kilkadziesiąt metrów.
Ostatnie apartamenty w ofercie zostały wykończone
przez nasz Dział Aranżacji Wnętrz.

Jest takie miejsce w Gdańsku...

To miejsce, w którym spokój, cisza i relaks są Twoim
nieodłącznym towarzyszem. Tu mieszkaj lub inwestuj
– w swoją przyszłość, zdrowie, czas spędzony z rodziną
i bliskimi.

Więcej szczegółów w naszym katalogu.

KATALOG

Lokalizacja

Villa Neptun powstała w unikatowej lokalizacji. Wyspa Sobieszewska to jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc na mapie pomorza. Otoczone parkiem krajobrazowym i rezerwatami przyrody Ptasi RajMewia ŁachaSobieszewo to ostoja spokoju i dzikiej przyrody.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Wybierz apartament

Apartamenty

W ofercie Villi Neptun znalazło się 40 apartamentów o powierzchni od 28 mkw. do 58 mkw. i strukturze pokoi od 1 do 3. Każdy z nich posiada przestronny balkon lub w przypadku apartamentów położonych na parterze ogródek o powierzchni do ponad 80 mkw.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Wybierz apartament

Katalog

Zapoznaj się z katalogiem naszej inwestycji Villa Neptun. Pobierz plik w formacie PDF i poznaj szczegóły lub poznaj zalety inwestowania w nieruchomości wakacyjne.

Zobacz katalog Poznaj zalety

O Deweloperze

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE INWESTYCJI?

Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.
Administratorem danych osobowych jest Dekpol Deweloper Sp. z o.o., NIP 5922275251. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania żądanego kontaktu oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratorów. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Jeżeli chcesz abyśmy informowali Ciebie o wszelkich promocjach, zniżkach, wyprzedażach oraz akcjach i wydarzeniach organizowanych przez Dekpol Deweloper zaznacz poniższe zgody:

PAMIĘTAJ! Każda wydana zgoda może zostać odwołana w dowolnym momencie w kontakcie z Administratorem lub przez link zamieszczany w naszych newsletterach.