Perfect shape

Inspiracją do tworzenia naszych produktów jest sztuka. To pojęcie, które wiąże się ściśle z twórczością, rzemiosłem, oryginalnością i nowatorstwem doskonale oddaje charakter naszych działań. Motywacje do osiągnięcia doskonałości czerpiemy z wielu źródeł, jednak projektując nasze łyżki opieramy się w szczególności na sugestiach i marzeniach naszych klientów.

PERFECT SHAPE to kompleksowe podejście do produkcji łyżek, które przejawia się nie tylko w opracowaniu ich idealnego kształtu, ale przede wszystkim w nieustannym rozwój inżynierii materiałowej i technologii produkcji. Nowoczesne metody fabrykacji, szeroka wiedza technologiczna i bogate doświadczenie pozwalają na produkcję osprzętu idealnie dobranego do ładowania różnorodnych materiałów.

Perfect Shape to sztuka przyszłości i gwarancja sukcesu naszych kontrahentów

 

PERFECT SHAPE to coś więcej niż tylko idealny kształt. Naszej idei przyświeca nie tylko projektowanie perfekcyjnego profilu łyżki, ale także dobór odpowiednich technologii, materiałów i narzędzi do produkcji. Takie podejście sprawia, że łyżki Dekpol sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach m.in. w skandynawskich kopalniach granitu. Użycie HARDOXU, czyli najlepszej stali trudnościeralnej wydłuża zaś żywotność oraz zwiększa funkcjonalność naszych łyżek.

PERFECT SHAPE to daleko idące przemyślenia mające wpływ, nie tylko na ergonomie pracy, ale także globalne wartości. Dzięki opracowaniu wzorowego profilu łyżki i wyjątkowej kinematyce, można zwiększyć efektywność pracy – pełniejszy załadunek, mniejsza liczba cykli załadowczych, krótszy czas pracy i realizacji zleceń to tylko kilka przykładowych korzyści. Pozytywne skutki oddziałują jednak znacznie dalej. Krótszy czas pracy maszyn to także mniejsze zużycie paliwa i ograniczona emisja spalin. Wybierając łyżki Dekpol możesz nie tylko ograniczyć koszty i poprawić kondycję finansową swojej firmy, ale także zapewnić swojej rodzinie bezpieczeństwo i życie w zdrowym, wolnym od spalin środowisku.

 

 

Jedna myśl, jeden produkt, a możesz tak wiele.

 

When steel meets art

 


W czasach starożytnej Grecji, filozof Platon uznał kulistość za idealny kształt. Dziś jednak można odnaleźć go w wielu innych formach. Nieustający rozwój technologii, powstanie nowych dziedzin sztuki i nauki oraz ciągłe dążenie do perfekcji sprawiły, że nawet niejednostajna bryła może przybrać idealne kształty. To właśnie te elementy przyświecały powstaniu naszej idei „Perfect Shape”, którą realizujemy na każdym etapie naszej działalności, począwszy od opracowania założeń koncepcji, przez projektowanie, aż po produkcję.

Nasze produkty wyróżniają nowatorskie rozwiązania i wyjątkowa jakość.

Jako inspirację do tworzenia idealnego kształtu naszych wielkogabarytowych łyżek wybraliśmy sztukę. Doskonałość czerpaliśmy z wielu jej dziedzin jak np. rzeźba, malarstwo, taniec, czy muzyka. W każdej z tych płaszczyzn odnaleźliśmy te elementy, które sprawiły, że całość nabrała idealnego kształtu. Każdy projekt musi być jednak poparty bogatym doświadczeniem i szeroką wiedzą w zakresie wykorzystywanych materiałów oraz kinematyki, by w efekcie powrastał idealny produkt.

W ten sposób kreujemy wyjątkową wizję i nie boimy się sięgać po projekty przyszłości.

Naszym podstawowym założeniem jest otwarcie się na klientów i ich potrzeby. Wysoka jakość usług przejawia się nie tylko w kwestiach technicznych, ale dotyczy także kompleksowej obsługi, wzajemnych relacji oraz zrozumienia i odpowiadania na różnorodne potrzeby. Wierzymy, że produkując najwyższej jakości łyżki przyczyniamy się nie tylko do powodzenia naszej działalności, ale także sukcesu naszych partnerów biznesowych.

Zastosowane materiały, idealna kinematyka oraz dobór odpowiedniego profilu łyżek to kluczowe argumenty do zdobycia i utrzymania zaufania naszych klientów.