Założona w 1989 roku firma Promove jest obecnie liderem w produkcji i dystrybucji młotów hydraulicznych, nożyc i innego sprzętu do wyburzeń. Wszystkie komponenty są wykonywane przez Promove we własnym zakresie dzięki zaawansowanym maszynom CNC i wysokiej technologii, co zapewnia maksymalną precyzję i wykończenie wszystkich powierzchni.

KATALOGI PRODUKTÓW

Osprzęt wyburzeniowy

Młoty hydrauliczne

KONTAKT

promove@dekpol.pl

kom. +48 600 252 549

Dekpol Steel jest dystrybutorem w Polsce pełnej gamy produktów do wyburzeń włoskiej firmy Promove

Misją firmy Promove jest maksymalizacja zadowolenia klientów poprzez ciągłe doskonalenie wydajności i niezawodności produktów. Aby osiągnąć te cele, szczególną uwagę poświęca się inwestycjom w wydajne maszyny, zwiększanie wydajności, usługi przed- i posprzedażowe, badania i rozwój.

Promove wytwarza swoje produkty zgodnie z rygorystycznymi zasadami i normami ISO 9001:2015: od wyboru surowców i kanałów dostaw, po produkcje i testy końcowe. Promove zapewnia, że każde zamówienie produktu jest przetwarzane za pomocą zintegrowanego oprogramowania do zarządzania jakością  oraz przy wsparciu wewnętrznego działu inżynieryjnego. 

„Najcenniejszą nagrodą za pasje i codzienna prace wszystkich naszych pracowników jest liczba pozytywnych opinii jakie otrzymujemy od naszych klientów używających naszego sprzętu wyburzeniowego w najtrudniejszych zastosowaniach w kamieniołomach, tunelach, rozbiórkach i budownictwie na całym świecie, zarówno w warunkach podwodnych, jak i na dużych wysokościach.”

 

INNOWACJE DIGITAL W MŁOTACH PROMOVE

  • Produkując hydrauliczny sprzęt do wyburzeń w ponad 50 krajach od ponad 30 lat, firma Promove z Molfetty we Włoszech jest wyrazem włoskiego „kreatywnego know-how”. Teraz Promove wprowadziło innowacyjny system e-Breaker™, który umożliwia zdalne monitorowanie i kontrolę sprzętu w czasie rzeczywistym. e-Breaker™ umożliwia właścicielom i kierownikom flot dokładne poznanie miejsca, w którym znajduje się ich sprzęt i sposobu jego wykorzystania, a także pozwala na maksymalizację i optymalizację produkcji poprzez śledzenie produktywności młotów.
  • Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do informacji za pośrednictwem aplikacji internetowej na komputerze, smartfonie lub tablecie, aby śledzić całkowity czas pracy młota, zaplanować serwis i interwencje konserwacyjne, uzyskać wizualizację w czasie rzeczywistym ostatnich 10 pozycji sprzętu, zapobiegać kradzieży, otrzymując alerty o nieautoryzowanym ruchu, oraz prowadzić dokumentację przeprowadzonych interwencji konserwacyjnych.
  • Innowacyjny system e-Breaker™ jest dostępny w młotach hydraulicznych linii XP, który został zaprojektowany tak, aby ułatwić pracę dzięki dostarczonej wysokiej wydajności. System zapobiegania wypalaniu pustego miejsca zapewnia, że młot nie może być uruchomiony, dopóki nie zostanie położony nacisk na narzędzie. Chroni on również narzędzie przed awarią i naprężeniem cięgna, zmniejsza przegrzanie oleju i chroni przed przedwczesnymi awariami zmniejszając zarówno koszty eksploatacji jak i konserwacji.
  • Seria XP może pochwalić się odzyskiem energii, systemem automatycznej regulacji mocy/częstotliwości. Innowacyjny inteligentny zawór z funkcją „plug and play” pozwala użytkownikom zainstalować młot bez konieczności regulacji jakichkolwiek ustawień w koparce. Oprócz znacznych oszczędności czasu i kosztów, funkcja ta eliminuje przyszłe problemy, takie jak przedwczesne złamania spowodowane dodatkowym przepływem. System ten pozwala również na przenoszenie młota do różnych maszyn, co ułatwia wynajem sprzętu. Dla tych, którzy chcą dopasować młot hydrauliczny do minikoparki, warto rozważyć gamę pięciu modeli lekkich Promove, które ważą 60-430 kg.
  • Promove ma również przyjemność ogłosić kilka innowacyjnych ulepszeń w linii XP. Nowy model XP 151 o wadze 165 kg zastępuje i ulepsza stary model XP150. Został zaprojektowany specjalnie do prac wymagających większej delikatności i kontroli szkód ubocznych, oferując niesamowitą wszechstronność dzięki technologii konstytutywnej. Absorbery chroniące przed wstrząsami, zamontowane nad i pod korpusem młota, zapobiegają wibracjom i uszkodzeniom ramienia koparki. Zawór azotowy jest łatwo dostępny dla szybszej i bardziej wydajnej kontroli gazu lub dla operacji uzupełniania. Komora niskiego ciśnienia poprawia energię przy każdym uderzeniu i wraz ze zwiększoną średnicą masy uderzeniowej wytwarza mocniejsze uderzenie.
  • Prawdziwą nowością w rodzinie jest XP3800 o masie 3,800 kg, który plasuje się pomiędzy XP3100 a XP4500, oferując idealne dopasowanie do koparek w zakresie 37-60t. Zastosowania takie jak drążenie tuneli i prace podwodne będą łatwą grą dla tego małego giganta, dzięki średnicy narzędzia 170mm i energii uderzenia 14,500 J, co czyni go jednym z najpotężniejszych młotów na rynku pod względem jego wagi. Ponadto, podobnie jak jego „koledzy” z XP, wyposażony jest w system odpalania anti-blank, zawór regulujący siłę uderzenia, łatwo dostępny zawór do ładowania i kontroli azotu, automatyczny system smarowania, amortyzatory redukujące wibracje i naprężenia ramienia nośnego, ostrogi wykonane z Hardoxu oraz specjalną płytkę przeciwzużyciową, która czyni ten młot niezniszczalnym.

5 powodów dlaczego wybieramy Promove Demolition