Poznaj nas

Jesteśmy prężnie rozwijającą się Spółką z GRUPY DEKPOL S.A., która zajmuje się produkcją osprzętów przeznaczonych do maszyn budowlanych. W naszym kraju posiadamy pozycję lidera w tej dziedzinie. Jako jedyny producent łyżek koparkowych w Polsce, posiadamy prestiżowy certyfikat SSAB „Hardox in My Body”. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz nowoczesny park maszynowy gwarantują sprawną realizację wszystkich, nawet najbardziej wymagających projektów.

Współpracujemy z wiodącymi producentami sprzętu budowlanego m.in. z CAT, Volvo i Komatsu, a nasze produkty można znaleźć w 24 krajach na całym świecie m.in. w Norwegii, Szwecji, Niemczech i Wielkiej Brytanii, a nawet w Korei i Australii. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w pracy z konstrukcjami stalowymi jesteśmy w stanie wyprodukować dowolny rodzaj łyżki i dostosować się do wymagań każdego klienta. W naszych łyżkach najważniejsza jest jakość i idealny kształt! Zaawansowane Planowanie Jakości Produktu (APQP), realizowane przy pomocy metod i narzędzi zapewnienia jakości m.in.: FMEA, 8D, 5WHY, MSA, SPC, jak również w oparciu o podejście procesowe, wykorzystujące koncepcje Lean Management (5S, TPM, SMED) oraz ciągłe doskonalenie pozwala nam zwiększyć skuteczność i efektywność realizacji działań produkcyjnych, a także ograniczyć zbędne koszty przy zachowaniu najwyższych parametrów technicznych i jakościowych produktów.

Dekpol Steel w liczbach

11 700

m2

łączna powierzchnia hal produkcyjnych

750

ton

wyrobów gotowych – miesięczne możliwości przerobu

24

kraje

z którymi współpracujemy – m.in. Norwegia, Niemcy, Wielka Brytania, Maroko, czy USA i Australia

Jesteśmy producentem łyżek i osprzętu do maszyn budowlanych nr 1 w Polsce

Nasze produkty

Wysoka elastyczność działań pozwala na stworzenie indywidualnych ofert dostosowanych do potrzeb różnorodnych klientów.

Produkujemy łyżki podsiębierne, ażurowe, trapezowe, ładowarkowe oraz skarpowe, zarówno sztywne, jak i uchylne hydraulicznie z przeznaczeniem do koparek, ładowarek oraz podnośników teleskopowych. Szerokie portfolio sprawia, że łyżki Dekpol Steel mają zastosowanie w wielu dziedzinach gospodarki – stosuje się je w kamieniołomach, żwirowniach, przy pracach ziemnych czy też w rolnictwie.

Nasza oferta

Aktualności

BĄDŹ NA BIEŻĄCO