Wyjątkowe stoisko Dekpol na targach Bauma w Monachium

Dekpol przygotowuje unikatową prezentację produktów przeznaczonych do najcięższych maszyn. Inspiracją do tworzenia idealnych kształtów łyżek koparkowych jest sztuka, poparta wiedzą w dziedzinie materiałoznawstwa i kinematyki . Dlatego hasło „PERFECT SHAPE” będzie motywem przewodnim aranżacji stoiska wystawienniczego Dekpol podczas targów Bauma 2019.

W poniedziałek 8 kwietnia startują w Monachium największe światowe targi maszyn budowlanych Bauma 2019. Impreza organizowana co trzy lata jest miejscem spotkań największych producentów maszyn budowlanych i osprzętów. Dekpol na firmowym stoisku (AS- FN 1025/3) wystawi kluczowe produkty przeznaczone do dużych maszyn. Zaprezentowane zostaną łyżki koparkowe: podsiębierna skalna i skarpowa hydrauliczna na siłownikach typ V oraz ładowarkowa, wysokiego wysypu.

„Na stoisku zaprezentujemy nasze koronne produkty, które cechują się nowatorskimi rozwiązaniami. Zastosowane materiały, idealna kinematyka oraz dobór odpowiedniego kształtu (profilu) łyżek to kluczowe argumenty do pozyskiwania coraz to większej rzeszy nowych odbiorców. Nasze łyżki sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach jakimi są skandynawskie kopalnie granitu. Użycie HARDOXU  czyli najlepszej stali trudnościeralnej wydłuża żywotność oraz zwiększa funkcjonalność łyżek marki DEKPOL” – podkreśla Andrzej Kuchtyk, dyrektor zarządzający ds. produkcji w Dekpol, pełniący jednocześnie funkcję Członka Zarządu.

„Inspiracją do tworzenia naszych wyrobów jest sztuka. Chcemy to pokazać podczas targów i oczarować naszych gości. Dlatego szczególną wagę przywiązujemy do aranżacji stoiska, które będzie podzielone na dwie trójkątne strefy. Całościowy wystrój będzie zaaranżowany w kolorach czarno-czerwono-złotym. Oczywiście głównymi gwiazdami będą nasze produkty umieszczone na czerwonym dywanie” – mówi Dariusz Radtke, Dyrektor ds. Marketingu w Dekpol.

Dekpol jest największym producentem łyżek oraz osprzętów do maszyn budowlanych w Polsce. Bogate doświadczenie w branży i nowoczesny park maszynowy gwarantują sprawną realizację wszystkich, nawet najbardziej wymagających projektów. Duża elastyczność projektantów pozwala na tworzenie specjalnych ofert dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Szeroka oferta sprawia, że produkowane przez Dekpol łyżki mają zastosowanie w wielu sektorach gospodarki – zwłaszcza w górnictwie. Około 95% produkcji jest eksportowane do 24 krajów na całym świecie.

Targi Bauma 2019 potrwają do 14 kwietnia br.