Dekpol Steel i Hardox® In My Body – dalsza współpraca w najlepszej formie!

8 października 2021 roku Dekpol Steel sp. z o.o. otrzymała kolejny certyfikat SSAB – Hardox® In My Body. 

Szwedzki producent SSAB to jedna z największych na świecie firm specjalizujących się w przetwarzaniu surowców na stale o szerokim spektrum właściwości. Certyfikowana firma otrzymuje gwarancję wysokiej jakości produktu oraz możliwość dołączenia do prestiżowego systemu partnerskiego. 

Z satysfakcją oznajmiamy przedłużenie niezwykle owocnej jak dotąd współpracy.

Odbyło się również szkolenie zorganizowane przez firmę SSAB dla inżynierów, technologów i sprzedawców odnośnie technologii oraz zastosowań rodzajów Hardox HiTuf, Hardox HiTemp i Hardox Extreme.

Posiadanie certyfikatu Hardox® In My Body jest gwarancją korzystania z najbardziej zaawansowanej technologii o wyjątkowej jakości. Firma SSAB to firma o zasięgu ogólnoświatowym, jest prawdziwym potentatem w swojej klasie. 

Warto podkreślić, blacha Hardox jest jedną z najbardziej ekologicznych na rynku. Dzięki coraz to lżejszym konstrukcjom i dużej trwałości, pomaga redukować emisje w trakcie użytkowania, co z kolei ogranicza negatywny wpływ firm partnerskich na środowisko.

Współpraca z SSAB to jednak nie tylko wykorzystanie trudnościeralnej blachy Hardox, ale także dostęp do najnowszej wiedzy w zakresie technologii materiałowych, zastosowań i metod produkcji. Współpracując z najlepszymi, także produkty Dekpol Steel stają się coraz bardziej jakościowe i godne polecenia. Międzynarodowe standardy natomiast, pozwalają nam na ekspansję naszych produktów poza granice naszego kraju, a także i kontynentu. Nasi kontrahenci cenią sobie fakt, iż wybierają nas nie tylko lokalnie, ale także globalnie. Świadczy to bowiem o uniwersalności sprzętu produkowanego przez Dekpol Steel.

Polecamy się zatem naszym kontrahentom i potencjalnym pracownikom. Mamy przeświadczenie, że dalsza współpraca będzie ważnym kamieniem milowym w naszym rozwoju i pozwoli nam na profesjonalną współpracę z Klientami, do której, oczywiście, wszystkich Państwa zapraszamy!