Opis stanowiska:

  • aktywne wsparcie działu sprzedaży,
  • przygotowanie inwestycji do sprzedaży,
  • bieżąca współpraca z biurem sprzedaży i Klientami,
  • bieżąca kontrola umów, rozliczeń,
  • kompletowanie i archiwizacja dokumentów,
  • koordynacja obiegu dokumentów w biurze,
  • obsługa połączeń przychodzących,
  • monitorowanie i analiza rynku nieruchomości,

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w branży deweloperskiej, administracyjnej
  • dobra znajomość programu pakietu MS Office, w tym programu Excel,
  • ukierunkowanie na współpracę i na rozwiązywanie problemów,
  • umiejętność efektywnego planowania i organizacji czasu pracy oraz ustalania priorytetów
  • mile widziane doświadczenie na rynku nieruchomości,
  • kreatywność i samodzielność w działaniu,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Oferujemy:

  • miłą atmosferę pracy w kompetentnym zespole, możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i zdobywania interesujących doświadczeń,
  • pakiet medyczny
  • udział w ciekawych projektach,
  • pracę, w której możesz wykazać się samodzielnością i inicjatywą (to Ty w dużej części kreujesz swoje stanowisko i rolę w organizacji),

NIE ZWLEKAJ I DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!