Zadania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo),
  • co najmniej 5 letnie doświadczenie w realizacji dużych projektów inwestycyjnych, najlepiej przy budowie Obiektów Logistycznych, hala magazynowych i produkcyjnych
  • uprawnienia budowlane do prowadzenia robót (bez ograniczeń),
  • umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu projektami,
  • znajomość prawa budowlanego i procesów administracyjnych do PnB i PnU
  • umiejętności organizacyjne i planowania,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • prawo jazdy kat.B.,
  • posiadanie własnego portfolia z podwykonawcami w różnych branżach
  • samodzielność, dyspozycyjność, asertywności, komunikatywność, dążenie do wyznaczonego celu
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Wymagania:

  • Przygotowywanie harmonogramu wszystkich etapów procesu budowlanego (od projektu do pozwolenia na użytkowanie),
  • Udział w przygotowaniu i przeprowadzeniu przetargu na wybór projektanta oraz monitorowanie procesu projektowego,
  • Weryfikacja dokumentacji inwestycji pod względem formalnym i technicznym,
  • Czynne uczestnictwo w przetargu na wybór wykonawcy (weryfikacja ofert wykonawczych pod kątem realizacji zastosowanych rozwiązań projektowych i oferowanych cen, wprowadzenie do projektu ew. zamienników, negocjacje umowne),
  • Udział w przygotowywaniu optymalizacji kosztów i przychodów związanych z projektem,
  • Nadzór nad procesem budowlanym – kontrola budżetu, terminów realizacji i jakości wykonywanych prac,
  • Udział w uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie zakończonych inwestycji,
  • Bezpośredni kontakt z zamawiającym
  • Audyt projektu – sprawdzenie stanu realizowanego projektu pod kątem zgodności z dokumentacją projektową, załącznikami do umów z Klientami i oczekiwaniami Klientów.

Firma oferuje:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o pewnej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjne warunki pracy,
  • udział w nowych, ciekawych projektach,
  • możliwość realizacji celów zawodowych,
  • szansę na realizowanie własnych pomysłów,
  • dodatkowe narzędzia pracy,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • opieka medyczna.

NIE ZWLEKAJ I DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).