WYMAGANIA:

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • min. 3 letnie doświadczenie w branży budowlanej,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

ZAKRES ZADAŃ:

  • kierowanie oraz nadzór nad wykonawstwem powierzonej budowy zgodnie z obowiązującymi przepisami, założonymi technologiami i harmonogramem prac,
  • organizacja pracy, przepływu informacji oraz dokumentów dotyczących projektu pomiędzy budową a biurem,
  • koordynowanie prac podwykonawców,
  • dopilnowanie dyscypliny pracy, porządku i przepisów BHP i ppoż,
  • przeprowadzanie odbiorów prac oraz przygotowanie dokumentacji powykonawczej obiektu budowlanego.

 OFERUJEMY:

  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość uczestniczenia w realizacji  interesujących projektów
  • pracę pełną wyzwań w prężnie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska i zakresu zadań
  • opiekę medyczną

NIE ZWLEKAJ I DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!