Opis stanowiska:

  • samodzielne prowadzenie robót budowlanych związanych ze wznoszeniem konstrukcji zgodnie z harmonogramem rzeczowo finansowym, koordynacja pracy firm podwykonawczych biorących udział w procesie budowlanym.
  • kontrola oraz prowadzenie rozliczeń inwestycji.
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • współpraca z kierownikiem budowy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • min. 1 rok doświadczenia,
  • doświadczenie w realizacjach sieci konstrukcyjno-budowlanych,
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów, doskonała organizacja pracy
  • fachowość, systematyczność oraz umiejętność podejmowania trafnych decyzji pod presją czasu,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy,
  • prawo jazdy kat. B (dodatkowy atut),
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem (technicznego).

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji,
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,
  • Pakiet medyczny.