Opis stanowiska:

  • Sporządzanie wielowymiarowych analiz i raportów wspierających kierownictwo w podejmowaniu bieżących decyzji,
  • Przygotowywanie raportów planistycznych oraz kontrola realizacji założeń,
  • Tworzenie nowych i usprawnianie istniejących narzędzi optymalizujących oraz automatyzujących procesy raportowania w obszarze controllingowo-finansowym,
  • Współudział w rozwijaniu sprawozdawczości wewnętrznej,
  • Przygotowywanie budżetów, planów finansowych oraz kontrola ich realizacji,
  • Analiza rentowności sprzedaży oraz kontrola kosztów działalności operacyjnej,
  • Cykliczne raportowanie zgodnie z przyjętym kalendarzem finansowym spółki,
  • Tworzenie raportów ad-hoc na potrzeby wewnętrznych odbiorców danych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonometria, matematyka finansowa, statystyka, controlling, ekonomia, finanse),
  • Bardzo dobrej znajomości MS Excel oraz VBA,
  • Mile widziana znajomość języka zapytań bazodanowych SQL,
  • Doświadczenie w pracy na dużych bazach danych,
  • Doświadczenie w pracy z zintegrowanymi systemami ERP,
  • Umiejętność budowania narzędzi automatyzujących procesy raportowania,
  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w działach analizy finansowej, controllingu, bądź raportowania,
  • Znajomość ogólnych zasad rachunkowości zarządczej,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków,
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Biznesowe podejście, nieszablonowe i kreatywne myślenie.

Oferujemy:
• Pracę w rozwijającym się zespole,
• Interesującą pracę w renomowanej firmie,
• Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki pracy,
• Pakiet medyczny,
• Ubezpieczenie grupowe,
• Przyjazna atmosferę w pracy.

NIE ZWLEKAJ I DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!