Lokalizacja - Wyspa Sobieszewska

Villa Neptun powstaje w unikatowej lokalizacji. Wyspa Sobieszewska to jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc na mapie pomorza. Otoczone parkiem krajobrazowym i rezerwatami przyrody Ptasi Raj i Mewia Łacha – Sobieszewo to ostoja spokoju i dzikiej przyrody.

Plaże są tu szerokie z pasmem wydm, który chroni przed wiatrem. Jest to jedno z ostatnich takich miejsc na polskim wybrzeżu, choć jednocześnie położone blisko tętniącego życiem centrum miasta. Sobieszewo to płuca Gdańska.

Plan Zagospodarowania Terenu

Centrum Gdańska  – Villa Neptun 15 km

Plaża nad Zatoką Gdańską – Villa Neptun 2 km

Martwa Wisła – Villa Neptun 90 metrów

Rezerwat Ptasi Raj – Villa Neptun 2 km

Rezerwat Mewia Łacha – Villa Neptun 8,9 km

Długi Targ z Fontanną Neptuna – Villa Neptun 13,8 km

Teatr Szekspirowski –Villa Neptun 14,4 km

Filharmonia Bałtycka –Villa Neptun 13,7 km

Europejskie Centrum Solidarności – Villa Neptun 15,2 km

Autostrada A1 – Villa Neptun 20,6 km

Trasa S-7 – Villa Neptun 8,3 km

PKP Gdańsk Główny  – Villa Neptun 16,1 km

Port Lotniczy im L. Wałęsy –Villa Neptun 30 km

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE INWESTYCJI?

Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.
Administratorem danych osobowych jest Dekpol Deweloper Sp. z o.o., NIP 5922275251. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania żądanego kontaktu oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratorów. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Jeżeli chcesz abyśmy informowali Ciebie o wszelkich promocjach, zniżkach, wyprzedażach oraz akcjach i wydarzeniach organizowanych przez Dekpol Deweloper zaznacz poniższe zgody:

PAMIĘTAJ! Każda wydana zgoda może zostać odwołana w dowolnym momencie w kontakcie z Administratorem lub przez link zamieszczany w naszych newsletterach.