Apartamenty

W projektach dominuje nowoczesny minimalizm, oparty na wyrafinowanej w swej prostocie architekturze z wykorzystaniem geometrycznych, prostych form i podstawowych kształtów o niebanalnym designie.

Funkcjonalny i wyrafinowany design

Projekt architektoniczny apartamentów Verano Residence oraz jego wnętrz to połączenie efektów pracy i pasji renomowanej pracowni architektonicznej – Studia Ideograf Pauliny Czurak.
Standard apartamentów obejmuje zarówno inteligentne rozwiązania, jak i wysokiej klasy materiały wykończeniowe wraz z bazowym wyposażeniem, co umożliwia natychmiastowe wykorzystanie niezwykłego potencjału lokali.
Dla najbardziej wymagających przygotowana została rozszerzona oferta wykończeniowa, która wzbogaca standard apartamentów Verano Residence o indywidualne moduły aranżacyjne, w jednym z czterech proponowanych stylów: minimal, modern, skandi lub soft. Szczegółowe informacje dostępne w Biurze Sprzedaży.

WYSZUKAJ APARTAMENT

Apartamenty sterowane inteligentnie

Luksusowy charakter każdego apartamentu uzupełni inteligentny system sterowania – FIBARO, który umożliwi zdalną obsługę większości urządzeń znajdujących się w apartamencie. Za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu będzie można m.in.: kontrolować dostęp do apartamentu, a dzięki czujnikom ruchu i temperatury zarządzać mediami. System sterowania natężeniem światła zostanie dodatkowo połączony z syreną alarmową.

WYSZUKAJ APARTAMENT