Verano Residence oferuje wykończone apartamenty w cenie

Dekpol Deweloper przygotował specjalną ofertę apartamentów wykończonych „pod klucz” w cenie standardu deweloperskiego. Promocja obejmuje cztery ostatnie lokale oferowane w ramach inwestycji Verano Residence w Juracie. Propozycja skierowana jest do osób ceniących wygodę i wysoką jakość wykonania. Stanowi również doskonałe rozwiązanie dla nabywców, którzy planują przeznaczyć swój lokal na wynajem.

W budynku Verano Residence wprowadzono ofertę wykończenia „pod klucz” w cenie apartamentu. Takie rozwiązanie pozwoli nabywcom zaoszczędzić czas i pieniądze. W ofercie dostępne są jeszcze cztery lokale o powierzchni od 37,6 m2 do 54,6 m2, a ich ceny zaczynają się od 22 895 zł za m2.

Dekpol, przygotowując mieszkania „pod klucz”, współpracuje z wyspecjalizowanym zespołem projektantów. Doskonale wiedzą oni jak zaaranżować funkcjonalną przestrzeń idealnie dopasowaną do indywidualnych potrzeb nabywców i przyszłych mieszkańców.

– Wykończenie pod klucz bardzo cenione jest przez osoby inwestujące w lokale pod wynajem. Nabywają gotowy apartament, który od razu zaczyna zarabiać na siebie. Osoby kupujące mieszkanie dla siebie także coraz częściej decydują się na w pełni wyposażone lokum, mogąc od razu do niego się wprowadzić bez ponoszenia dodatkowych kosztów – podkreślił Sebastian Barandziak, Prezes Dekpol Deweloper.

Budynek apartamentowy Verano Residence jest doskonale wkomponowany w otaczający go nadmorski krajobraz. Znajduje się tuż przy plaży, w prestiżowej części Juraty. W ramach inwestycji wybudowano 11 luksusowych lokali. Do każdego z nich przynależą przestronne balkony lub tarasy, które ze względu na usytuowanie budynku pozostają przez większość dnia nasłonecznione. Luksusowego charakteru apartamentom dodaje inteligentny system sterowania Fibaro. Umożliwia on zdalną obsługę większości urządzeń znajdujących się wewnątrz lokalu. Dzięki Fibaro za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu można m.in.: kontrolować dostęp do apartamentu, regulować temperaturę czy zarządzać różnymi mediami. Dodatkowo budynek wyposażony jest w podziemne miejsca postojowe oraz saunę.

Przed zakupem jest szansa na wypróbowanie apartamentu. W ramach organizowanego konkursu do wygrania jest 5 pobytów weekendowych. Chętni powinni do końca września br. wypełnić formularz konkursowy oraz odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego Jurata jest najlepszym miejscem na wakacje?

Więcej informacji na stronie: https://veranoresidence.pl/  oraz https://dekpol.pl/mieszkania/konkurs/