Poleć mieszkanie i odbierz iRobota Roomba

Dekpol S.A. rusza z nową promocją „Poleć i odbierz iRobota Roomba” skierowaną do obecnych klientów firmy. Zadaniem uczestników jest polecenie znajomemu dowolnej inwestycji spod szyldu dewelopera Dekpol. Do otrzymania jest atrakcyjna nagroda w postaci wielozadaniowego iRobota Roomba 615, który pomoże utrzymać mieszkanie w czystości każdego dnia.

Firma Dekpol S.A. przedstawiła szczegóły promocji skierowanej do obecnych klientów firmy, w której nagrodą jest iRobot Roomba 615. To wielofunkcyjne, inteligentne urządzenie wyposażone jest w opatentowany, 3-stopniowy system sprzątania, który pozwala na skuteczne odkurzanie wszystkich rodzajów podłóg. Sprzęt łatwo adaptuje się do warunków otoczenia, dzięki czemu nie tylko jest w stanie omijać napotkane na drodze przeszkody, ale także dokładnie czyści powierzchnie znajdujące się pod meblami. Ponadto, urządzenie posiada wbudowany filtr przeznaczony do usuwania z powietrza drobin kurzu oraz alergenów, co gwarantuje najwyższy poziom efektywności sprzątania i znacznie ułatwia codziennie porządki posiadaczom zwierząt. Innowacyjny system Anti-Tangle chroni natomiast przed wkręcaniem się w sprzęt przewodów i frędzli. iRobot Roomba jest łatwy w obsłudze – wystarczy nacisnąć przycisk CLEAN, a odkurzacz wyręczy nas w obowiązkach pozwalając na oszczędność czasu. Po zakończeniu sprzątania, robot samodzielnie powraca do stacji dokującej i inicjuje proces ładowania akumulatora.

Aby skorzystać z promocji, należy polecić dowolną inwestycję Dekpol znajomemu, który aktualnie szuka nowego mieszkania. Jeżeli osoba polecona zdecyduje się na zawarcie umowy deweloperskiej lub umowy przedwstępnej sprzedaży lokalu oraz wpłaci 20% wartości brutto przedmiotu umowy, osoba polecająca otrzyma opisaną nagrodę. W obecnej ofercie dewelopera znajdują się mieszkania w inwestycjach: Osiedle Pastelowe, Młoda Morena, Młoda Morena Park II i Osiedle Foresta w Gdańsku, Nowe Rokitki i Nowe Rokitki Park II na przedmieściach Tczewa oraz Eco Milan w Milanówku pod Warszawą, a także luksusowe apartamenty w Grano Residence w Gdańsku i Verano Residence w Juracie.

iRobot Roomba stanie się idealnym dopełnieniem nowoczesnego mieszkania na miarę XXI wieku. To kolejny już krok Dekpolu w kierunku tworzenia inteligentnych, zautomatyzowanych przestrzeni mieszkalnych. Kilka inwestycji dewelopera znajdujących się obecnie w realizacji zostanie wyposażonych bowiem w nowoczesny system inteligentnego zarządzania mieszkaniem eHOME control. Dzięki niemu mieszkańcy, m.in. Osiedla Foresta czy też inwestycji Młoda Morena Park II, będą mogli regulować poziom temperatury w mieszkaniu przy pomocy smartfona, tabletu lub laptopa i zdalnie sterować oświetleniem. Rozwiązanie to nie tylko znacznie zwiększy komfort użytkowania mieszkania, ale także pozwoli na osiągnięcie wymiernych korzyści finansowych. Obserwacje rynku wykazały, iż urządzenie pozwala na znaczną redukcję zużycia energii cieplnej i elektrycznej w lokalu, co przekłada się na poczynienie odczuwalnych oszczędności w budżecie domowym.

Z promocji „Poleć i odbierz iRobota Roomba” mogą skorzystać klienci, którzy w ciągu ostatnich 5 lat zawarli z firmą Dekpol umowę rezerwacyjną, umowę przedwstępną sprzedaży lub umowę deweloperską. Nagrodę otrzyma 100 uczestników akcji, którzy jako pierwsi spełnią wszystkie warunki uprawniające do jej otrzymania. Czas trwania promocji związany jest z dostępnością nagród z puli przewidzianej przez organizatora. Szczegóły, regulamin oraz formularz promocyjny znajdują się na stronie internetowej: www.polec.dekpolmieszkania.pl.