Dołącz do grona doradców inwestycji Dekpol Deweloper

Specjalna oferta dla pośredników rynku nieruchomości

 

W ramach współpracy zapewniamy:

  • wysoką prowizję – to nasz wyróżnik!
  • środki na marketing i materiały promocyjne
  • wsparcie merytoryczne przez cały okres współpracy – zarówno poprzez kontakt bezpośredni/telefoniczny/mailowy, jak i udostępnione materiały promocyjne
  • partnerską umowę biznesową opartą na wzajemnym zaufaniu i transparentności
  • szkolenia – prowadzone zarówno online, jak i bezpośrednio!
  • możliwość prowadzenia zdalnej sprzedaży apartamentów bez konieczności przyjeżdżania na spotkania z Klientem – nie będzie to miało wpływu na należną prowizję

Chcesz zostać doradcą?

Wypełnij formularz kontaktowy.
Skontaktujemy się z Tobą w dogodnym terminie.

Administratorem danych osobowych jest Dekpol Deweloper Sp. z o.o., NIP 5922275251. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania żądanego kontaktu oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratorów. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Jeżeli chcesz abyśmy informowali Ciebie o wszelkich promocjach, zniżkach, wyprzedażach oraz akcjach i wydarzeniach organizowanych przez Dekpol Deweloper zaznacz poniższe zgody:

PAMIĘTAJ! Każda wydana zgoda może zostać odwołana w dowolnym momencie w kontakcie z Administratorem lub przez link zamieszczany w naszych newsletterach.