Oferta Dekpol Deweloper dostępna przez obido.pl

Portal zarządzający najnowocześniejszą w Polsce platformą analizującą pierwotny rynek mieszkaniowy rozpoczął obsługę regionu trójmiejskiego. Do serwisu obido.pl zostały wprowadzone dwie inwestycje deweloperskie realizowane przez Dekpol Deweloper.

Dwie inwestycje deweloperskie: Młoda Morena Park II oraz Grano Residence zostały wprowadzone do serwisu obido.pl. To bezobsługowa platforma reklamowa dla deweloperów wykorzystująca marketing indywidualny, Pozwala zaoferować klientom lokale w pełni odpowiadające ich oczekiwaniom i preferencjom. Na podstawie określnych kryteriów dobierane są mieszkania dopasowane do ich wymagań. Dużą zaletą portalu są wizualizacje 3D dostępne dla konkretnych mieszkań z inwestycji.

Oba projekty realizowane przez Dekpol Deweloper cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. W ramach osiedla Młoda Morena Park II powstanie 8 kameralnych budynków, z których każdy będzie liczył dwie kondygnacje naziemne z dodatkową antresolą oraz jedną kondygnację podziemną. Do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane komfortowe hale garażowe z szerokimi miejscami postojowymi, komórkami lokatorskimi, pomieszczeniami na jednoślad oraz rowerownię. Teren osiedla uatrakcyjni bujnie rozplanowana zieleń i duży plac zabaw dla najmłodszych. Inwestycja jest zlokalizowana przy ul. Dolne Migowo w gdańskiej dzielnicy Piecki-Migowo.

Z kolei Grano Residence powstaje na gdańskiej Wyspie Spichrzów. Z myślą o zróżnicowanych potrzebach przyszłych właścicieli w projekcie powstanie 141 funkcjonalnych i spełniających najwyższe standardy apartamentów, o różnorodnej powierzchni od 31 do 87 m2 i strukturze od 1 do 3 pokoi. Do dyspozycji mieszkańców przewidziano również garaż podziemny i komórki lokatorskie. Będzie to doskonałe miejsce do zamieszkania, jak i atrakcyjna nieruchomość pod wynajem.