Nowy budynek na Osiedlu Zielonym już w sprzedaży

Dekpol Deweloper uruchomił sprzedaż lokali realizowanych w ramach budynku C4 na Osiedlu Zielonym w Gdańsku. Oferta obejmuje 42 nowoczesne mieszkania o zróżnicowanych metrażach, które powstają w spokojnej, pełnej zieleni okolicy przy ul. Potęgowskiej. Nowy budynek zostanie oddany do użytku w II kwartale 2020 roku. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 5.900 zł brutto za mkw.

Osiedle Zielone to jedna z najpopularniejszych inwestycji Dekpol Deweloper. Kompleks realizowany jest w malowniczym otoczeniu przyrody i w pobliżu rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej. Charakteryzuje się m.in. nowoczesną architekturą i przemyślanym układem pomieszczeń w lokalach. W budynku C4 powstaną 42 mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 39 do 77 m2 oraz rozkładzie od 2 do 4 pokoi, które spełnią oczekiwania różnych grup klientów – od młodych małżeństw po duże rodziny. Do lokali zlokalizowanych na parterze będą przynależały przestronne tarasy i ogródki, do tych na wyższych kondygnacjach – słoneczne balkony i loggie.

Na terenie inwestycji znajduje się plac zabaw dla dzieci. Osiedle stanowi idealne miejsce dla osób, które cenią wysoki standard życia i chcą cieszyć się pięknymi widokami każdego dnia. W celu zapewnienia komfortu mieszkańcom, na terenie kompleksu zaplanowano także miejsca postojowe w hali garażowej oraz zewnętrzne stanowiska parkingowe.

Osiedle Zielone stworzyło niezwykle przyjazne warunki do spokojnego życia. Inwestycja odniosła w latach 2013-2017 duży sukces, dlatego postanowiliśmy kontynuować jej rozbudowę. Budynek C4 to nasza najnowsza propozycja dla osób, które poszukują nowoczesnego, solidnie wykonanego mieszkania z dostępem do bogatej infrastruktury i zlokalizowanego w otoczeniu zieleni” – mówi Sebastian Barandziak, Prezes Zarządu Dekpol Deweloper.

Inwestycja mieści się przy ul. Potęgowskiej, w południowej części Gdańska, pomiędzy ul. Armii Krajowej i obwodnicą trójmiejską oraz na wschód od Jeziora Jasień. To dynamicznie rozwijająca się okolica, w której znaleźć można zarówno placówki edukacyjne, jak i liczne punkty usługowo-handlowe. Mieszkańcy Osiedla Zielonego cieszą się doskonałym dostępem do transportu miejskiego, który gwarantuje wygodny dojazd do wszystkich dzielnic miasta. Zaledwie 300 m dzieli inwestycję od przystanku autobusowego. Zmotoryzowani mieszkańcy kompleksu dojeżdżają do centrum Gdańska w około 10-14 minut, a do obwodnicy jedynie w kilka minut. W odległości ok. 1 km od inwestycji znajduje się sklep Biedronka, Carrefour, Fashion House, OBI, CH Rental Park. Osiedle Zielone mieści się jednocześnie w pobliżu terenów zielonych, których obecność sprzyja relaksowi oraz aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu.

Ceny mieszkań na Osiedlu Zielonym rozpoczynają się od 5.900 zł brutto za mkw. Zakończenie prac budowlanych i uzyskanie pozwolenia na użytkowanie zaplanowano na II kwartał 2020 roku.