O inwestycji

Nowe Rokitki to nowe mieszkania w okolicy Tczewa dla osób, które na co dzień chcą spędzać czas w otoczeniu natury, nie rezygnując jednocześnie z bliskości miasta. Klasyczna zabudowa i harmonijna architektura osiedla będą oddawać charakter malowniczych Rokitek, w których położona jest inwestycja. Obecnie realizowany jest etap V i VI osiedla, w którym powstanie 9 kameralnych budynków z nowymi mieszkaniami.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ POBIERZ FOLDER

Lokalizacja – niedaleko Tczewa

Nowe Rokitki etapy V i VI, powstają przy ul. Tczewskiej w miejscowości Rokitki oddalonej zaledwie 2 km od Tczewa. Mieszkańcy osiedla będą mogli cieszyć się zarówno bliskością natury, jak i szybkim dojazdem do miasta – inwestycja jest zlokalizowana w niedalekiej odległości od przystanku autobusowego, z którego można wygodnie dojechać do centrum Tczewa w zaledwie 15 min. Nieopodal miasta znajduje się przecięcie ważnych dróg krajowych, którymi można ekspresowo dotrzeć do większych aglomeracji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Mieszkania Rokitki

Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić mieszkańcom najwyższy komfort zamieszkania. Lokale będą posiadać funkcjonalne układy pomieszczeń – łatwe w aranżacji i umeblowaniu. Do mieszkań znajdujących się na parterze będą przynależeć okazałe ogródki, natomiast na piętrach pojawią się przestronne balkony.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

O deweloperze

Dekpol Deweloper Sp. z o.o. dynamicznie rozwija się w branży deweloperskiej. Firma posiada ugruntowaną pozycję w północnej Polsce, gdzie realizuje większość projektów. Celem jest również ekspansja w innych regionach kraju. Spółka specjalizuje się w budowie osiedli mieszkaniowych, osiedli domów jednorodzinnych, luksusowych apartamentowców, a także condohoteli.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE INWESTYCJI?

Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.
Administratorem danych osobowych jest Dekpol Deweloper Sp. z o.o., NIP 5922275251. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania żądanego kontaktu oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratorów. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.