Nowe Rokitki V i VI

Mieszkania w pobliżu Tczewa
z dużymi ogródkami

POSTAW NA SWOIM I ZGARNIJ RABAT NA MIESZKANIE NAWET DO 10 000 PLN*

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O PROMOCJI

O inwestycji

Nowe Rokitki to nowe mieszkania w okolicy Tczewa dla osób, które na co dzień chcą spędzać czas w otoczeniu natury, nie rezygnując jednocześnie z bliskości miasta. Klasyczna zabudowa i harmonijna architektura osiedla będą oddawać charakter malowniczych Rokitek, w których położona jest inwestycja. Obecnie realizowany jest etap V i VI osiedla, w którym powstanie 9 kameralnych budynków z nowymi mieszkaniami.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ POBIERZ FOLDER

Lokalizacja – niedaleko Tczewa

Nowe Rokitki etapy V i VI, powstają przy ul. Tczewskiej w miejscowości Rokitki oddalonej zaledwie 2 km od Tczewa. Mieszkańcy osiedla będą mogli cieszyć się zarówno bliskością natury, jak i szybkim dojazdem do miasta – inwestycja jest zlokalizowana w niedalekiej odległości od przystanku autobusowego, z którego można wygodnie dojechać do centrum Tczewa w zaledwie 15 min. Nieopodal miasta znajduje się przecięcie ważnych dróg krajowych, którymi można ekspresowo dotrzeć do większych aglomeracji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Mieszkania Rokitki

Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić mieszkańcom najwyższy komfort zamieszkania. Lokale będą posiadać funkcjonalne układy pomieszczeń – łatwe w aranżacji i umeblowaniu. Do mieszkań znajdujących się na parterze będą przynależeć okazałe ogródki, natomiast na piętrach pojawią się przestronne balkony.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

O deweloperze

Dekpol Deweloper Sp. z o.o. dynamicznie rozwija się w branży deweloperskiej. Firma posiada ugruntowaną pozycję w północnej Polsce, gdzie realizuje większość projektów. Celem jest również ekspansja w innych regionach kraju. Spółka specjalizuje się w budowie osiedli mieszkaniowych, osiedli domów jednorodzinnych, luksusowych apartamentowców, a także condohoteli.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE INWESTYCJI?

Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie. Informujemy, iż niezaznaczenie pola „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dekpol S.A. oraz jego spółki zależne wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Dekpol S.A.” będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty / marketingu produktów oferowanych przez Dekpol S.A. i/lub spółki zależne).