O inwestycji

Proekologiczne osiedle Neo Jasień – po prostu dobre miejsce do życia. 104 mieszkania o optymalnych metrażach od 34 do 71 mkw. – oferta w sam raz zarówno dla singla, pary jak i rodziny. W malowniczym otoczeniu przyrody, przy rozwiniętej infrastrukturze handlowo-usługowej, każdemu będzie żyło się tu dobrze i każdy będzie czuł się jak u siebie.

Bezpieczna inwestycja na niepewne czasy

OSIEDLE NEO JASIEŃ

Zastanawiasz się, gdzie ulokować swoje środki finansowe, tak by były bezpieczne i przyniosły Ci realny zysk? W Dekpol Deweloper pomożemy Ci podjąć tę decyzję.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę mieszkań doskonale nadających się na wynajem, dzięki którym wybór odpowiedniej ścieżki inwestowania nie będzie już taki trudny.

POBIERZ BROSZURĘ

Atuty osiedla
Neo Jasień

INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA

zasilanie części wspólnych w budynku

OŚWIETLENIE ENERGOOSZCZĘDNE TYPU LED

ekologia każdego dnia

INSTALACJA ŚWIATŁOWODOWA

możliwość korzystania z najszybszego Internetu

ROŚLINY ANTYSMOGOWE

dbamy o Twoje zdrowie

URZĄDZENIA DO DEZYNFEKCJI POWIETRZA

dezynfekcja części wspólnych

NATURALNE WALORY OKOLICY

las, jezioro – to wszystko w najbliższym zasięgu

MONITORING

bezpieczne osiedle

POMIESZCZENIA NA ROWERY

dla aktywnych Mieszkańców

SZLABAN OTWIERANY PILOTEM ORAZ POPRZEZ TELEFON

komfortowe przyjmowanie Gości

DOMKI DLA OWADÓW

Osiedle Neo Jasień wyróżnia nowoczesna architektura i liczne proekologiczne innowacje, w tym panele fotowoltaiczne na dachach budynków, starannie zaprojektowana zieleń z roślinami produkującymi tlen i antysmogowymi, lampy antywirusowe i antybakteryjne.

Na terenie inwestycji nie zabraknie też miejsc sprzyjających integracji sąsiedzkiej, w tym plac zabaw dla dzieci.

W ofercie znajdą się również miejsca postojowe w hali garażowej, komórki lokatorskie i opcje zakupu mieszkania zarówno w standardzie deweloperskim jak i z wykończeniem “pod klucz”.

Znajdź mieszkanie

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE INWESTYCJI?

Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.
Administratorem danych osobowych jest Dekpol Deweloper Sp. z o.o., NIP 5922275251. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania żądanego kontaktu oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratorów. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Jeżeli chcesz abyśmy informowali Ciebie o wszelkich promocjach, zniżkach, wyprzedażach oraz akcjach i wydarzeniach organizowanych przez Dekpol Deweloper zaznacz poniższe zgody:

PAMIĘTAJ! Każda wydana zgoda może zostać odwołana w dowolnym momencie w kontakcie z Administratorem lub przez link zamieszczany w naszych newsletterach.