Moda na Sobieszewo

Jest takie miejsce w Gdańsku, gdzie kilometry piasku łączą się z wodą i bogactwem natury. To miejsce, w którym spokój, cisza i relaks są Twoim nieodłącznym towarzyszem. Tu mieszkaj lub inwestuj – w swoją przyszłość, zdrowie, czas spędzony z rodziną i bliskimi.

ZOBACZ INWESTYCJE

Lokalizacja

Najszersze i najładniejsze wśród gdańskich plaż kuszą białym piaskiem i złotem Bałtyku. Tu też powstaną apartamenty – do zamieszkania, pod wynajem, dla Ciebie i Twojej rodziny. Stwórz swoim bliskim przestrzeń do wspólnego odpoczynku, w której odnajdą spokój, zadbają o aktywność fizyczną, siebie i swoje zdrowie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Skarby Sobieszewa

Wyspa Sobieszewska to trzecia pod względem wielkości wyspa polskiego pobrzeża Bałtyku. Jest też jedyną w Polsce, która powstała w wyniku działalności człowieka, jednocześnie kryjąc w sobie wiele skarbów, w postaci wszechobecnej natury i zabytków.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Oferta w Sobieszewie - Dekpol

Oferta w Sobieszewie - Dekpol

O DEWELOPERZE

Dekpol Deweloper Sp. z o.o. dynamicznie rozwija się w branży deweloperskiej. Firma posiada ugruntowaną pozycję w północnej Polsce, gdzie realizuje większość projektów. Celem jest również ekspansja w innych regionach kraju. Spółka specjalizuje się w budowie osiedli mieszkaniowych, osiedli domów jednorodzinnych, luksusowych apartamentowców, a także condohoteli.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

MASZ PYTANIA?

Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.
Administratorem danych osobowych jest Dekpol Deweloper Sp. z o.o., NIP 5922275251. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania żądanego kontaktu oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratorów. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Jeżeli chcesz abyśmy informowali Ciebie o wszelkich promocjach, zniżkach, wyprzedażach oraz akcjach i wydarzeniach organizowanych przez Dekpol Deweloper zaznacz poniższe zgody:

PAMIĘTAJ! Każda wydana zgoda może zostać odwołana w dowolnym momencie w kontakcie z Administratorem lub przez link zamieszczany w naszych newsletterach.