Dekpol Deweloper
Sp. z o.o.

DOŚWIADCZENIE ZNACZY SUKCES

W branży budowlano-deweloperskiej mamy już 25 lat doświadczenia i cały czas bardzo dynamicznie się rozwijamy. Posiadamy nowoczesny park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą.

TWORZYMY CAŁOŚĆ

Poza działalnością deweloperską specjalizujemy się także w usługach generalnego wykonawstwa i produkcji osprzętu do maszyn budowlanych – w szczególności łyżek koparkowych. W efekcie całość procesu inwestycyjnego realizujemy we własnym zakresie. Dzięki temu możemy dbać o najwyższą jakość wykonania na każdym etapie budowy. Gwarantuje to wysoki ponadprzeciętny standard naszych inwestycji przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

 

ZBUDUJEMY TWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ

W swojej ofercie posiadamy komfortowe mieszkania i apartamenty, a także funkcjonalne lokale o charakterze usługowym i luksusowe pokoje hotelowe sprzedawane w systemie condo. Bogata i zróżnicowana oferta pozwala zapewnić naszym klientom możliwość bezpiecznego inwestowania w nieruchomości, przy osiąganiu atrakcyjnej stopy zwrotu z inwestycji.

Działalność deweloperską koncentrujemy głównie w Polsce Północnej, gdzie rokrocznie umacniamy swoją pozycję głównie dzięki rosnącemu zaufaniu naszych klientów. Z każdym kolejnym rokiem niemal podwajamy liczbę sprzedawanych lokali bijąc regularnie nowe rekordy. W aktualnej ofercie sprzedaży znajduje się blisko 300 mieszkań.

W Gdańsku realizujemy obecnie: Osiedle Młoda Morena Park, Osiedle Młoda Morena Park II, Osiedle Pastelowe, Osiedle Foresta, Osiedle Zielone, Grano Residence i Hotel Grano oraz inwestycję Sol Marina.

W Milanówku pod Warszawą powstała zaś inwestycja EcoMilan, a w okolicach Tczewa Osiedle Nowe Rokitki.

 

SPRAWDŹ OFERTĘ

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE INWESTYCJI?

Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie. Informujemy, iż niezaznaczenie pola „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dekpol S.A. oraz jego spółki zależne wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Dekpol S.A.” będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty / marketingu produktów oferowanych przez Dekpol S.A. i/lub spółki zależne).