Młoda Morena Park II - GOTOWE DO ODBIORU!

Zabudowa osiedla w niczym nie przypomina miejskich blokowisk – tu każdy budynek mieści w sobie jedynie 4 przestronne mieszkania, co gwarantuje pełną swobodę i najwyższy poziom komfortu. Metraże nawet do 97,14 m2, aby każdy mógł cieszyć się powierzchnią domu w mieszkaniu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

O INWESTYCJI

Poznaj nowe mieszkania na gdańskiej Morenie, których kameralny charakter nawiązuje do jednorodzinnej zabudowy. Młoda Morena Park II obejmuje łącznie 8 budynków – w każdym z nich znajdują się tylko 4 lokale mieszkalne. Całość dopełnia bliskie sąsiedztwo lasu i otaczające inwestycje tereny zielone.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ POBIERZ FOLDER

LOKALIZACJA
– GDAŃSK MORENA

Inwestycja mieszkaniowa Młoda Morena Park II jest położona przy ul. Dolne Migowo w gdańskiej dzielnicy Piecki-Migowo, popularnie zwanej Moreną. Osiedle znajduje się w doskonałej lokalizacji, dzięki połączeniu dobrej komunikacji, bogatej infrastruktury i bliskości natury. Dostęp do licznych przystanków komunikacji miejskiej, pasaży handlowych i rozległych terenów zielonych pozwala na zaspokojenie codziennych potrzeb i rozwijanie pasji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

MIESZKANIA

Młoda Morena Park II składa się jedynie z 32 apartamentów. Z racji ograniczonej liczby mieszkań w budynkach, lokale posiadają ogród lub antresolę z zielonym tarasem na dachu. W ramach inwestycji przewidziano także inteligentny system sterowania mieszkaniem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

O DEWELOPERZE

Dekpol Deweloper Sp. z o.o. dynamicznie rozwija się w branży deweloperskiej. Firma posiada ugruntowaną pozycję w północnej Polsce, gdzie realizuje większość projektów. Celem jest również ekspansja w innych regionach kraju. Spółka specjalizuje się w budowie osiedli mieszkaniowych, osiedli domów jednorodzinnych, luksusowych apartamentowców, a także condohoteli.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE INWESTYCJI?

Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.
Administratorem danych osobowych jest Dekpol Deweloper Sp. z o.o., NIP 5922275251. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania żądanego kontaktu oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratorów. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Jeżeli chcesz abyśmy informowali Ciebie o wszelkich promocjach, zniżkach, wyprzedażach oraz akcjach i wydarzeniach organizowanych przez Dekpol Deweloper zaznacz poniższe zgody:

PAMIĘTAJ! Każda wydana zgoda może zostać odwołana w dowolnym momencie w kontakcie z Administratorem lub przez link zamieszczany w naszych newsletterach.