SKORZYSTAJ!

Przygotowaliśmy dla Państwa pulę mieszkań, które kwalifikują się do objęcia Programem „Mieszkanie bez wkładu własnego”.

W naszych dwóch realizowanych obecnie inwestycjach w Gdańsku – Osiedle Pastelowe i Osiedle Neo Jasień, oznaczyliśmy te mieszkania dopiskiem „Kup bez wkładu własnego”. W Rokitkach k. Tczewa, gdzie budujemy II Etap Osiedla Kociewskiego wszystkie oferowane mieszkania spełniają kryteria Programu.

Wkład własny do kredytu mieszkaniowego

Z doświadczenia oraz informacji od naszych klientów wiemy, że dla wielu par, singli, rodzin z dziećmi oraz osób samotnie wychowujących dzieci, chcących podjąć decyzję o zakupie nowego mieszkania, przeszkodą nie jest brak zdolności kredytowej tylko brak wystarczającej ilości gotówki, aby pokryć często prawie 20 procentowy wkład własny. Jego zapewnienie leży po stronie przyszłych lokatorów i jest wymagane przez każdy podmiot kredytujący zakup takiej nieruchomości.

Nasz Doradca Kredytowy
Czeka na Państwa w Biurze Sprzedaży
Osiedla Pastelowego w Gdańsku
przy ul. Pastelowej (wjazd od ul.Starogardzkiej)

e-mail: aleksander.glowienka@pro-consult.com.pl
tel: +48 792 038 688

Kontakt

Dla kogo?

Według założeń Program zwiększa dostępność finansowania własnego mieszkania. To rozwiązanie obejmie trzy grupy osób:

  • te, które chcą mieć swoje pierwsze mieszkanie z rynku pierwotnego,
  • te, które szukają mieszkania na rynku wtórnym, społecznym,
  • te, które chcą wybudować własny dom.

Z programu mogą skorzystać zarówno single, pary, małżeństwa jak i rodziny z dziećmi. Państwo za pośrednictwem Banku Gospodarstwa Krajowego będzie gwarantować wkład własny nawet do 20 proc. do kwoty 100 tys. zł przez okres minimalnie 15 lat.

 

 

Program "Mieszkanie bez wkładu własnego" skierowany jest do:

SINGLI

SAMOTNIE WYCHOWUJĄCYCH DZIECI

PAR I MAŁŻEŃSTW

Zostaw wiadomość

Masz pytanie? Napisz do nas, a my szybko wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Administratorem danych osobowych jest Dekpol Deweloper Sp. z o.o., NIP 5922275251. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania żądanego kontaktu oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratorów. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Jeżeli chcesz abyśmy informowali Ciebie o wszelkich promocjach, zniżkach, wyprzedażach oraz akcjach i wydarzeniach organizowanych przez Dekpol Deweloper zaznacz poniższe zgody:

PAMIĘTAJ! Każda wydana zgoda może zostać odwołana w dowolnym momencie w kontakcie z Administratorem lub przez link zamieszczany w naszych newsletterach.