Mieszkania na osiedlu Foresta wykończone pod klucz

Dekpol przygotował specjalną ofertę mieszkań wykończonych pod klucz na osiedlu Foresta w Gdańsku. Propozycja dewelopera odpowiada na oczekiwania klientów, którzy cenią sobie wygodę i wysoką jakość. Apartamenty gotowe do zamieszkania cieszą się ogromnym zainteresowaniem – blisko 50 procent z nich zostało już sprzedanych.
Na osiedlu Foresta wszystkie mieszkania w jednym z pięciu budynków będą wykończone pod klucz. Jest to idealne rozwiązanie szczególnie dla osób, które chcą przeznaczyć zakupioną nieruchomość na wynajem. Inwestycja realizowana przez Dekpol S.A. obejmuje w sumie 157 lokali i powstaje przy ulicy Myśliwskiej w dzielnicy Piecki-Migowo w Gdańsku.

– Obserwujemy coraz większy odsetek osób, które wybierają opcję zakupu gotowego, zaaranżowanego mieszkania. Liczby mówią same za siebie -samodzielne wykończenie lokalu zajmuje zwykle od 12 do 16 tygodni, a końcowy budżet jest wyższy od wcześniej założonego o 32 procent – mówi Sebastian Barandziak, Prezes Zarządu Dekpol Deweloper Sp. z o.o.

Wykończenie przez dewelopera mieszkania pod klucz zapewnia nabywcy wiele korzyści. Po pierwsze pozwala zaoszczędzić czas, który właściciel musiałby poświęcić na szukanie profesjonalnej i rzetelnej ekipy budowlanej. Zdejmuje z niego obowiązek doglądania postępów prac. Klient otrzymuje gotowy już standard aranżacji mieszkania, przez co nie musi poszukiwać w sklepach potrzebnych materiałów budowlanych, armatury czy akcesoriów. To także korzystne ekonomicznie rozwiązanie względem realizacji prac wykończeniowych we własnym zakresie. Ceny lokali gotowych do zamieszkania zaczynają się bowiem już od 7 800 zł za mkw.

Właściciele urządzonych lokali otrzymają wyposażoną łazienkę z kompletną ceramiką – umywalką, WC, wanną lub kabiną prysznicową i armaturą – baterią umywalkową, zestawem wannowym lub prysznicowym z deszczownicą.

W pakiecie znajduje się również montaż luster, szafek umywalkowych, oświetlenia górnego i bocznego, nowoczesnego radia łazienkowego i zestawu akcesoriów. Pozostałe pomieszczenia będą przygotowane pod dowolną aranżację i zostaną w nich zamontowane m.in. panele podłogowe panele podłogowe o klasie ścierania C4 oraz drzwi. Do realizacji tego projektu zostaną wykorzystane najwyższej jakości materiały, pochodzące od sprawdzonych producentów. W każdym mieszkaniu znajdą się również nowoczesne wideodomofony i inteligentny system sterowania obsługiwany za pomocą smartfona lub tabletu.
W pozostałych czterech budynkach na osiedlu Foresta istnieje możliwość skorzystania z jednego z trzech dostępnych pakietów wykończenia mieszkań. Oferta obejmuje wsparcie specjalistów w kwestii koncepcji, wyceny i wyboru odpowiednich produktów, a także szybką i profesjonalną realizację projektu. Dodatkowo Dekpol zapewnia uporządkowanie mieszkania po wykonanych pracach oraz ponosi koszty transportu i utylizacji odpadów. Co ważne, klienci otrzymują 12-miesięczną gwarancję na wykonane usługi.

Na osiedlu Foresta zaplanowano mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 37,8 do 157,3 mkw. Lokale na parterze będą posiadały ogródki, natomiast dla właścicieli dwupoziomowych mieszkań na ostatnim piętrze zaprojektowano zielone tarasy na dachu. Inwestycja będzie oddawana do użytkowania w kilku etapach w I i II kwartale 2020 roku.