Lokalizacja - Wyspa Sobieszewska

Lazur Park powstał w unikatowej lokalizacji, przy ul. Kwiatowej na gdańskiej Wyspie Sobieszewskiej. Wyspa Sobieszewska to jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc na mapie Gdańska. Otoczone parkiem krajobrazowym i rezerwatami przyrody Ptasi Raj i Mewia Łacha – Sobieszewo to ostoja spokoju i dzikiej przyrody.

Plaże są tu szerokie z pasmem wydm, który chroni przed wiatrem. Jest to jedno z ostatnich takich miejsc na polskim wybrzeżu, choć jednocześnie położone blisko tętniącego życiem centrum miasta.

Wyspa Sobieszewska to płuca Gdańska. Razem ze sprzyjającym wiatrem i przy odrobinie szczęścia na wyspie można podziwiać i zbierać niezwykłe okazy bursztynu.

Plan Zagospodarowania Terenu

Centrum Gdańska  – Lazur Park jedynie 15 km

Plaża nad Zatoką Gdańską – Lazur Park 1,1 km

Martwa Wisła – Lazur Park 2,6 km

Rezerwat Ptasi Raj – Lazur Park 7,5 km

Rezerwat Mewia Łacha – Lazur Park 4,1 k

Długi Targ z Fontanną Neptuna – Lazur Park 18 km

Teatr Szekspirowski – Lazur Park 18,6 km

Filharmonia Bałtycka – Lazur Park 18 km

Europejskie Centrum Solidarności – Lazur Park 19,5 km

Autostrada A1 – Lazur Park 24,5 km

Trasa S-7 – Lazur Park 12,5 km

PKP Gdańsk Główny  – Lazur Park 20 km

Port Lotniczy im L. Wałęsy – Lazur Park 35 km

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE INWESTYCJI?

Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.
Administratorem danych osobowych jest Dekpol Deweloper Sp. z o.o., NIP 5922275251. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania żądanego kontaktu oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratorów. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Jeżeli chcesz abyśmy informowali Ciebie o wszelkich promocjach, zniżkach, wyprzedażach oraz akcjach i wydarzeniach organizowanych przez Dekpol Deweloper zaznacz poniższe zgody:

PAMIĘTAJ! Każda wydana zgoda może zostać odwołana w dowolnym momencie w kontakcie z Administratorem lub przez link zamieszczany w naszych newsletterach.