Mieszkanie tuż przy plaży!
- gotowe do odbioru

O inwestycji

Lazur Park to jedna z najnowszych propozycji na mapie Trójmiasta. Kameralną inwestycję przy ul. Kwiatowej wyróżnia nie tylko nowoczesna architektura, ale przede wszystkim wyjątkowa lokalizacja na gdańskiej Wyspie Sobieszewskiej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Znajdź mieszkanie

Lokalizacja

Lazur Park powstał w unikatowej lokalizacji. Wyspa Sobieszewska to jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc na mapie Gdańska. Otoczone parkiem krajobrazowym i rezerwatami przyrody Ptasi RajMewia Łacha – Sobieszewo to ostoja spokoju i dzikiej przyrody.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Znajdź mieszkanie

Jest takie miejsce w Gdańsku...

To miejsce, w którym spokój, cisza i relaks są Twoim
nieodłącznym towarzyszem. Tu mieszkaj lub inwestuj
– w swoją przyszłość, zdrowie, czas spędzony z rodziną
i bliskimi.

Więcej szczegółów w naszym katalogu.

KATALOG

Mieszkania

W ofercie Lazur Parku znalazło się 36 mieszkań o powierzchni od 27 mkw. do 58 mkw. i strukturze pokoi od 1 do 3. Każde z nich posiada przestronny balkon lub w przypadku mieszkań położonych na parterze ogródek o powierzchni nawet do ponad 40 mkw.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Znajdź mieszkanie

Katalog

Zapoznaj się z katalogiem naszej inwestycji Lazur Park. Pobierz plik w formacie PDF i poznaj szczegóły lub poznaj zalety inwestowania w nieruchomości wakacyjne.

Zobacz katalog Poznaj zalety

O Deweloperze

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE INWESTYCJI?

Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.
Administratorem danych osobowych jest Dekpol Deweloper Sp. z o.o., NIP 5922275251. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania żądanego kontaktu oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratorów. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Jeżeli chcesz abyśmy informowali Ciebie o wszelkich promocjach, zniżkach, wyprzedażach oraz akcjach i wydarzeniach organizowanych przez Dekpol Deweloper zaznacz poniższe zgody:

PAMIĘTAJ! Każda wydana zgoda może zostać odwołana w dowolnym momencie w kontakcie z Administratorem lub przez link zamieszczany w naszych newsletterach.