Grano Residence

Apartamenty

Gdańsk

Zabytkowe otoczenie zobligowało autorów do zaprojektowania budynku, który połączył nowoczesną architekturę z bogatą historią tej części miasta. W koncepcji zadbano o takie detale jak: historyczne podziały parcelacyjne, kształty dachów czy charakterystyczna forma znajdujących się tu niegdyś licznych spichlerzy.

Z myślą o zróżnicowanych potrzebach właścicieli w Grano Residence znajduje się 141 funkcjonalnych i spełniających najwyższe standardy apartamentów, o różnorodnej powierzchni od 31 do 87 m2 i strukturze od 1 do 3 pokoi.

Do dyspozycji mieszkańców są również garaż podziemny i komórki lokatorskie. Jest to doskonałe miejsce do zamieszkania, jak i atrakcyjna nieruchomość pod wynajem.

Grano Residence powstało z myślą o osobach, które żyją dynamicznie, cenią sobie bezpośredni dostęp do kultury i rozrywki lub szukały dobrej lokaty kapitału.

Przywodzący na myśl czasy potęgi hanzeatyckich kupców budynek, w swych wnętrzach nawiązuje do królującego w latach 20-tych stylu art déco. Projekt architektoniczny obiektu to dzieło pracowni KD Kozikowski Design.