Inwestycja Nowe Rokitki przekroczyła półmetek

W V i VI etapie osiedla Nowe Rokitki zakontraktowana została już ponad połowa mieszkań z oferty obejmującej łącznie 139 lokali, a stan zaawansowania prac budowlanych osiągnął poziom niemal 60 %. Dekpol Deweloper obecnie w ramach wiosennej promocji wprowadził możliwość uzyskania do 10.000 zł rabatu na wybrane mieszkania oraz promocyjną cenę zakupu miejsca w hali garażowej.

Dekpol Deweloper dotychczas sprzedał już 73 mieszkania spośród 139 oferowanych lokali w ramach V i VI etapu osiedla Nowe Rokitki, powstającego w pobliżu Tczewa. Stan zaawansowania prac budowlanych osiągnął już poziom wynoszący niemal 60%.

Inwestycja powstająca przy ul. Tczewskiej mieści się w malowniczej miejscowości Rokitki, położonej zaledwie 2 km od Tczewa. W ramach obecnie realizowanych dwóch etapów osiedla powstaje 9 kameralnych budynków.

W każdym z nich będzie się mieścić od 10 do 18 mieszkań wyróżniających się ze względu na funkcjonalny układ wnętrz. Na poszczególnych kondygnacjach zaplanowano miejsce przeznaczone dla maksymalnie 5 lokali.

W V i VI etapie osiedla Nowe Rokitki oferowane są mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe o metrażach od 30,71 m2 do 77,15 m2. Można je nabyć już za kwotę wynoszącą od 163 000 zł. W ramach wiosennej promocji Dekpol Deweloper wprowadził specjalną ofertę obejmującą wybrane lokale. Umożliwia ona uzyskanie rabatu w wysokości nawet do 10.000 zł. Promocja obowiązuje do końca czerwca br. lub do wyczerpania oferty. Ze szczegółowymi warunkami dotyczącymi tej promocji można zapoznać się na stronie internetowej Dewelopera oraz w Biurze Sprzedaży mieszczącym się przy ul. Tczewskiej 83 a/7 w Rokitkach. Obecnie Klienci mogą również nabyć miejsce w hali garażowej w cenie już od 19 900 zł.

„Specjalny rabat z pewnością ułatwi zakup mieszkania i rozpoczęcie nowego etapu życia. Warto postawić na niezależność, osiągając jednocześnie korzyści finansowe. Lepiej jest bowiem inwestować we własne mieszkanie niż opłacać wynajem”– podkreśla Dariusz Radtke, Dyrektor ds. Marketingu firmy Dekpol.

Na osiedlu powstaną stanowiska parkingowe w hali garażowej oraz miejsca zadaszone. Przygotowane zostaną także parkingi naziemne. Mieszkania znajdujące się na parterach będą posiadały duże ogródki o powierzchniach sięgających nawet do 415 m2, a na piętrach znajdą się balkony. Dla wygody mieszkańców przewidziano także przestrzeń na komórki lokatorskie.

Osiedle Nowe Rokitki powstaje przy ul. Tczewskiej. Planowany termin realizacji V i VI etapu inwestycji przypada już na drugi kwartał 2020 roku. Osiedle położone nad Kanałem Młyńskim, w otoczeniu licznych terenów zielonych oraz jezior, stanowi doskonałą propozycję dla osób, które szukają chwili wytchnienia na łonie przyrody. Jednocześnie inwestycja ta wyróżnia się ze względu na dobrą komunikację, umożliwiającą szybkie i sprawne przedostanie się do centrum miasta. Nowe Rokitki ze względu na wyjątkowo atrakcyjną ofertę cenową mogą zainteresować zwłaszcza młode osoby oraz rodziny z dziećmi, które poszukują pierwszego własnego mieszkania.